На допомогу управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти (установ) методистами відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників».
Зміст порадника розроблено відповідно до «Положення про атестацію педагогічних працівників» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1649-22#Text, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників» від 09.09.2022 № 805 та інших чинних нормативних документів.
Представлена в пораднику інформація структурована за окремими напрямами організації атестаційного процесу: загальна інформація про підготовку до атестації, про атестацію окремих категорій педагогічних працівників, про роботу атестаційних комісій, про документаційний супровід атестаційного процесу та про можливість оскарження рішень атестаційних комісій.
Видання містить практичні кейси, де читачі знайдуть відповіді на актуальні питання щодо підготовки та проведення атестації.
Ознайомитись з порадником можна за посиланням https://heyzine.com/flip-book/4b9b7e6f61.html

Loading