Засідання президії Обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

19 грудня 2023 року в приміщенні Будинку Федерації профспілок області відбулось чергове засідання президії Обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якій було розглянуто питання «Про хід реалізації цільової комплексної програми розвитку освіти Хмельницької області у 2023 році»
В роботі президії взяла участь директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Дарія БАСЮК, яка ознайомила присутніх з підсумками фінансового забезпечення освіти області у 2023 році, використання освітньої субвенції, фінансування та облаштування укриттів, перспективами фінансування освітньої галузі у 2024 році.
З інформацією виступили голова Хмельницького обласної організації Профспілки Анатолій ЯРИМЮК, член депутатської комісії обласної ради, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА.
Рішенням президії затверджений план основних заходів обласної організації Профспілки на перше півріччя 2024 року.
Після завершення пленарного засідання відбулась нарада голів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якій були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.