Науковий проєкт «Інтерактивне літо з МАН» 

Це літні обласні наукові школи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України на основі вивчення матеріалів рідного краю. Тут учні набувають вміння самостійно досліджувати навколишню дійсність, отримувати обѓрунтовані результати і практично їх застосовувати, формують стійкий інтерес до науково-дослідницької діяльності.

Навіщо мені цей проєкт? 

Мрієш вчитися без нудної теорії, щонайпрактичніше? Знаєш, як вирішити проблеми країни чи свого регіону? Любиш досліджувати і хочеш надихнутися свіжими ідеями на подальші відкриття? Готовий/- а до спілкування та дискусій з однодумцями, які так само мріють про дослідництво? Тоді долучайся, щоб побудувати наукову кар’єру! Адже саме тут ти зможеш обговорити свої ідеї в академічній спільноті Хмельниччини та познайомишся з відомими науковцями краю. Вибирай цікавий тобі напрям та гайда пізнавати нове! Хіба це не звучить, як мрія? 

Які напрями має та чого вчить?

  • ФОЛЬКЛОРИСТИКА — тут поглиблюють вивчення українського фольклору на матеріалах рідного краю, які є джерелом розуміння рідної культури, літератури, побуту й етнографії, традицій та обрядів, навіть частково національної свідомості.
  • ГІДРОЛОГІЯ — тут дізнаються більше про вивчення озер, які є одним із найцікавіших гідрологічних та ландшафтних об’єктів Хмельниччини.
  • ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО — тут вивчають, описують та інтерпретують єдиний історичний процес, який відбиває загальні закономірності, притаманні історичному розвитку загалом, і нашому регіону зокрема. 
  • ЕКОЛОГІЯ — тут навчаються майстерно аналізувати чистоту ґрунтів, води та повітря в межах власних населених пунктів, винаходити екологічно чисті технології.

Як проходить навчання?

Цікавезні лекції на яких ти почуєш багацько нового про українських змінотворців свого часу та про доказові лайфхаки з креативності, а також обговорення, воркшопи, виступи, обмін думками як індивідуально, так і в 

команді, дізнаєшся над якими мегавідкриттями працюють науковці просто зараз та з головою стартанеш у науку. Спікери поділяться інсайтами про те, як перетворити захоплення наукою на успішну кар’єру! Цей досвід надихне тебе і допоможе стати МАНівцем-науковцем, проводити круті дослідження, запускати стартапи й розповідати про це на різних наукових заходах.

Хто може долучитися?

Учні 8-10 класів.

Які бонуси для учасників?

Море позитиву та гарного настрою, нові знайомства з однодумцями, обмін досвідом та ідеями, долучення до спільноти фанів науки Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, отримання сертифікатів за підсумками навчання.

Формат?

Онлайн.

Коли?

Червень поточного року.

Як долучитися?

  • Обери напрям.
  • Заповни анкету для реєстрації.
  • Перевіряй електронну пошту вказану при реєстрації, ми надішлемо лінк на підключення з усіма деталями.
  • Участь у проєкті – безоплатна.
Font Resize
Контраст