Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Юні й талановиті крізь призму творчості. Відбулось оцінювання фоторобіт «Моя Україно!».

Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри 447 переглядів

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна передати за допомогою фотографії. Юні фотоаматори Хмельниччини мали змогу представити свої творчі доробки в обласному (заочному) конкурсі фоторобіт «Моя Україно!», який був проведений навчально-методичним відділом художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року.

На конкурс приймались чорно-білі та кольорові знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 10-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на захід було надіслано 320 фоторобіт.

Цьогоріч, найпопулярнішими номінаціями конкурсу стали портрет, пейзаж, флора та фауна, архітектура, побутові або жанрові фотографії. Поряд з ними, були представлені й натюрморт, фото із застосуванням програми Аdobe Photoshop, репортажне фото, макрофотографія, позажанрове фото.

Упродовж тижня, членами журі у складі: професійних фотографів міста Хмельницького, членів національної спілки фотохудожників України Анатолія Іванова, Сергія Мар’ясова та керівника фотогуртка «Світлинка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Сергія Успаленка, були оцінені та відзначені роботи, які відповідали високому рівню якості та вражали оригінальністю. Все, що потрапило в об’єктив фотокамер юних митців, вирізняється творчим підходом, сюжетністю, гармонією кольорів. У роботах відображено найяскравіші та незабутні миттєвості нашої епохи, здобутки українців та їх любов до України.

Захід визначив переможців – претендентів на участь у всеукраїнському фотоконкурсі. Вітаємо та бажаємо і надалі віднаходити вдалі кадри!