Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Урок знань про ліс провів у школі головний лісничий

Квітень 6, 2021 Головна 53 переглядів

   З нагоди Міжнародного дня лісу, який відзначався 21 березня, та проведення заходів акції «Створюємо ліси разом», працівники ДП «Ізяславський лісгосп»  завітали до своїх підопічних – школярів Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району та вихованців шкільного учнівського лісництва «Паросток», одного з найкращих серед 46 учнівських лісництв Хмельниччини. 

Колектив працівників ДП «Ізяславський лісгосп» Хмельницького ОУЛМГ багато років поспіль дбає про михлянський «Паросток», який має на своєму рахунку багато корисних справ і успішно діє під керівництвом директора школи й незмінного керівника учнівського лісництва Михайла Анатолійовича Лисюка та його сподвижника – інженера лісових культур цього лісогосподарського підприємства Ігора Ігоровича Мартинова. 

Особливу увагу лісівники ДП «Ізяславський лісгосп» приділяють профорієнтаційній роботі з учнями в школі та навчанню азам лісогосподарської справи своїх майбутніх колег – юних лісівників. 

    Головний  лісничий підприємства Віталій Зайчук, до речі, колишній випускник цього навчального закладу, провів урок знань   на тему:  «Відновлення лісів сприятиме поліпшенню екологічної безпеки». 

Він ознайомив учнів із проблемами збереження лісових насаджень, наголосив на важливості дотриманням школярами правил поведінки у лісі, відповів на їх запитання та запросив їх до посадки лісу. 

    Відзначення Міжнародного дня лісу та проведення заходів акції «Створюємо ліси разом» з участю колективів закладів освіти, різноманітних установ і громадських організацій – гарні й доречні нагоди долучити їх до покращення стану довкілля та привернути увагу нашого суспільства до важливих екологічних проблем. 

За матеріалами прес-служби Ізяславського лісгоспу та Хмельницького ОЕНЦУМ.