Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

З професійним святом, дорогий наставнику!

Вересень 13, 2019 Екологія|Новини з районів 710 переглядів

Прийшла в наш Нетішинський ліс чарівниця Осінь. Змахнула вона своєю чарівною паличкою, і стали там відбуватися справжні дива. Листя берізок почало перетворюватись на золоті монетки, листя кленів — на різнокольорові зірки, листя липи — на жовті сердечка, листя осик — на червоні ліхтарики. А на горобині з’явилося намисто з яскраво-червоних ягід. Саме такою природу нам допомагає бачити Андрій Ткачук, лісничий Нетішинського лісництва.
Професія лісничого – одна з найдавніших. У нашій країні її вік визначається декількома століттями. Роботу лісничого умовно можна поділити на два напрямки. Перший – це охорона лісу, його захист від хвороб та шкідників. До другого напрямку входять лісогосподарські роботи з посіву і посадки лісу, догляд за ним, прокладання лісових доріг, осушення території, заготівля і перероблення лісової продукції.
Лісничий вирішує, що необхідно зробити для вирощування молодого лісу, як здійснити селекцію дерев різних порід, створити промислові ділянки високопродуктивних, швидкозростаючих лісових культур. Лісничий – найбільш значуща посада у справі лісової охорони.
Андрій Ткачук – лісничий з великої букви. Особиста дисциплінованість і старанність, вимогливість і принциповість поєднуються у нього із високою відповідальністю, чуйним і уважним ставленням до дітей та людей.
Нетішинське учнівське лісництво КПОЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» вітає Андрія Ткачука з професійним святом. Залишайтесь таким завжди: щирим, добрим і співчутливим. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Чарівниця Осінь, щоб хоч трохи порадувати лісових мешканців, підхоплює опале листячко та змушує його танцювати в осінньому вальсі жовтня. А потім витинає з нього строкатий килим і вкриває ним лісові доріжки та стежини. По них кожного дня крокує наш лісничий Адрій Ткачук.

Олена Матус, директор КПОЗ «ЦТКУМ» м.Нетішина