Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ НЕ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Зубик Віталій Листопад 30, 2020 Головна|Новини

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення). Винятково в заочній […]

МОН: ПРОБЛЕМА НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ ЗМІСТУ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ, ВИДАНИХ У ПОПЕРЕДНІ РОКИ, ПОТРЕБУЄ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВ’ЯЗАННЯ

Зубик Віталій Листопад 27, 2020 Головна|Новини

У спробах дискредитації керівництва Міністерства освіти і науки України автори маніпуляцій доходять до крайнощів. Тому ще раз роз’яснюємо питання появи в українських школах неякісних підручників із неточностями, помилками та недоречним змістом. Історія з підручником з хімії для 9-го класу (авт. Савчин М.М.), де міститься згадка про «лікування раку содою», бере свій початок у 2017 році.

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Зубик Віталій Листопад 26, 2020 Головна|Новини

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” – відео

Колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації

Олександр Листопад 26, 2020 Головна|Новини

25 листопада  2020 року в онлайн – форматі відбулося  засідання колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у ньому взяли: керівники структурних підрозділів з питань освіти місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників та інклюзивно-ресурсних центрів, керівники закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування та дитячого будинку […]

ЗАРПЛАТИ ОСВІТЯН ЗРОСТАТИМУТЬ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЕКОНОМІЧНІ ТРУДНОЩІ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ

Зубик Віталій Листопад 25, 2020 Головна|Новини

23 листопада на позачерговому засіданні Уряду ухвалено рішення про зупинення до 31 грудня 2021 року дії постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки».

Очільник МОН прокоментував питання організації 12-річного шкільного авчання

Зубик Віталій Листопад 25, 2020 Головна|Новини

Очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував питання організації 12-річного шкільного навчання, починаючи з 5-ти років. Він зазначив, що свідомо розпочав суспільний діалог на цю тему. У разі підтримки передбачено розроблення відповідних до віку дітей освітніх і навчальних програм.

Обласна онлайн-нарада для відповідальних за національно-патріотичне виховання

Зубик Віталій Листопад 19, 2020 Новини|Спорт

Обласну онлайн-нараду для відповідальних за національно-патріотичне виховання в структурних підрозділах освіти з використанням ресурсу Zoom було проведено 13 листопада Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Проєкт «Безпечна та дружня до дитини школа»

Зубик Віталій Листопад 18, 2020 Головна|Новини

Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації розпочато низку вебінарів «Безпечна та дружня до дитини школа». 17 листопада 2020 року вебінар за даною тематикою відбувся для керівників закладів освіти міст обласного підпорядкування.

Музичне виховання як засіб розвитку дошкільника. Кольорова мелодія

Зубик Віталій Листопад 11, 2020 Головна|Новини

10 листопада 2020 року відбувся обласний онлайн-практикум за темою «Музичне виховання як засіб розвитку дошкільника. Кольорова мелодія», підготовлений та проведений методистами дошкільної освіти НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти ХОІППО.

ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Зубик Віталій Листопад 11, 2020 Головна|Новини

10 листопада 2020 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар із питань організованого початку та проведення ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Відкрив захід та привітав учасників спікер вебінару Попик О. Ф., перший проректор Хмельницького ОІППО.