Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Новини

З новаторським підходом, креативними ідеями

Зубик Віталій Березень 4, 2021 Головна|Новини

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021». Його проведено на базі Хмельницького ОІППО в онлайн-режимі, а фінальні випробування – у очному форматі. На урочистості з нагоди підбиття підсумків цього професійного змагання до інституту завітали голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Антоніна Харчук, начальник […]

Про волонтерство і патріотизм в освітньому просторі області.

Зубик Віталій Січень 31, 2021 Головна|Новини

28.01.2021 року відбувся обласний вебінар на тему: «Волонтерство як суспільна та особистісна цінність: творчий досвід» Метою вебінара було розширення та оновлення простору волонтерської турботи про культурну спадщину, добро та милосердя. Формування в учнів патріотичних почуттів, ціннісних орієнтирів, громадянських та соціальних компетентностей.

Інструктивно-методичний семінар для працівників ІРЦ області

Зубик Віталій Січень 22, 2021 Новини

З метою покращення практичних навичок роботи інклюзивно-ресурсних центрів в системі «АС Україна. Інклюзія» обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти спільно з Шепетівським міським інклюзивно-ресурсним центром 18 січня 2021 року було проведено вебінар з питань аналітичної звітності та формувань висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини в системі автоматизованої роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Відбулась V обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів»

Зубик Віталій Грудень 10, 2020 Головна|Новини

9 грудня 2020 року у Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась П’ята обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ НЕ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Зубик Віталій Листопад 30, 2020 Головна|Новини

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення). Винятково в заочній […]

МОН: ПРОБЛЕМА НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ ЗМІСТУ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ, ВИДАНИХ У ПОПЕРЕДНІ РОКИ, ПОТРЕБУЄ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВ’ЯЗАННЯ

Зубик Віталій Листопад 27, 2020 Головна|Новини

У спробах дискредитації керівництва Міністерства освіти і науки України автори маніпуляцій доходять до крайнощів. Тому ще раз роз’яснюємо питання появи в українських школах неякісних підручників із неточностями, помилками та недоречним змістом. Історія з підручником з хімії для 9-го класу (авт. Савчин М.М.), де міститься згадка про «лікування раку содою», бере свій початок у 2017 році.

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Зубик Віталій Листопад 26, 2020 Головна|Новини

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” – відео

Колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації

Олександр Листопад 26, 2020 Головна|Новини

25 листопада  2020 року в онлайн – форматі відбулося  засідання колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у ньому взяли: керівники структурних підрозділів з питань освіти місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників та інклюзивно-ресурсних центрів, керівники закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування та дитячого будинку […]

ЗАРПЛАТИ ОСВІТЯН ЗРОСТАТИМУТЬ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЕКОНОМІЧНІ ТРУДНОЩІ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ

Зубик Віталій Листопад 25, 2020 Головна|Новини

23 листопада на позачерговому засіданні Уряду ухвалено рішення про зупинення до 31 грудня 2021 року дії постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки».

Очільник МОН прокоментував питання організації 12-річного шкільного авчання

Зубик Віталій Листопад 25, 2020 Головна|Новини

Очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував питання організації 12-річного шкільного навчання, починаючи з 5-ти років. Він зазначив, що свідомо розпочав суспільний діалог на цю тему. У разі підтримки передбачено розроблення відповідних до віку дітей освітніх і навчальних програм.