В області проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Відповідно до наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 03 листопада 2023 року № 237-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», з 12 листопада по 17 грудня 2023 року в області проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Олімпіади проводились з 16 навчальних предметів на базі об’єднаних територіальних громад та закладів обласного підпорядкування Хмельницької області. Ззавдання для олімпіад з всіх навчальних предметів підгтовлено Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка. Загальна кількість учасників олімпіад – 9116 здобувачів освіти 7-11 класів.
З 13 січня 2024 року розпочнеться ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який проходитиме в змішаній формі (очно/дистанційно).