Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

Липень 10, 2020 Головна|Новини 118 переглядів

У 2020 році Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України проведено Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

Метою конкурсу є залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.

Всеукраїнський  конкурс відбувся у номінаціях: «Модель бібліотеки нової української школи», «Медіакультура в бібліотечному просторі», «Бібліотека – територія читання».

За підсумками конкурсу, у номінації «Модель бібліотеки нової української школи» переможцями стали Біловус Тетяна Дмитрівна, завідувач шкільної бібліотеки-медіатеки Нетішинської загальноосвітньої школи І-ВВВ ступенів № 1 Нетішинської міської ради Хмельницької області, та Ситник Валентина Тадеушівна, бібліотекар шкільної бібліотеки-медіатеки Нетішинської загальноосвітньої школи І-ВВВ ступенів № 1 Нетішинської міської ради Хмельницької області.