З робочим візитом відвідав Хмельницьку область заступник Міністра освіти та науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ

16 лютого 2024 року прибув з робочим візитом у Хмельницьку область заступник Міністра освіти та науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ. Спільно із заступником начальника обласної військової адміністрації Володимиром ЮР’ЄВИМ заступник Міністра Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ відвідав заклади професійної (професійно-технічної) освіти області, які подали заявки на створення навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням та Центрів професійної досконалості.
Мета візиту: ознайомлення з матеріально-технічною базою закладів освіти та обговорення перспектив розвитку професійно-технічної освіти області.