ОГОЛОШЕННЯ про проведення обласного конкурсу професійної майстерності з компетентності «Електромонтажні роботи» серед учнів професійних (професійно-технічних) закладів області

16 травня 2024 року на базі Шепетівського професійного ліцею Хмельницької області (м. Шепетівка, Проспект Миру, 23) відбудеться обласний конкурс професійної майстерності з компетентності «Електромонтажні роботи» серед учнів професійних (професійно-технічних) закладів області.

Конкурс проводитиметься з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в промисловості.
У заході братимуть участь здобувачі освіти випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку за компетентністю «Електромонтажні роботи» серед учнів професійних (професійно-технічних) закладів області.
Початок Конкурсу о 10:30 годині.