Профтехосвіта Хмельниччини готує кадри для агропромислового комплексу

30 квітня 2024 року на базі Вищого професійного училища №36 с. Балин, у межах проведення заходів Європейського року умінь та навичок (European Yearof Skills), відповідно до планів роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Конкурс відбувався за участю директора СФГ «С-Іванна» Олександра БІЛОГО – голова журі, а також соціальних партнерів-роботодавців:

голови Смотрицької селищної ради Ігоря ЯЛОХИ,

голови наглядової ради ТОВ «Верест» Олександра БЕРНАШЕВСЬКОГО,

директора громадської спілки «Асоціація розвитку села» Юрія КУЧЕРЯВОГО,

директора ТОВ «Екоагропостач» Олексія БУГЕРКА,

директора КСП «Балинське» Анатолія БОГДАНОВА,

директора ТЗОВ імені Богдана Хмельницького Костянтина ІВАНОВА.

Змагання за статус кращих трактористів передбачали виконання конкурсантами регулювання начіпної системи трактора та плуга на визначену глибину та оранку земельної ділянки площею 0,15 га на моделі трактора МТЗ-82 з начіпним плугом ПЛН – 3-35.
Роботу конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили:

директор СФГ «С-Іванна»,

голова журі Олександр БІЛИЙ,

методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, секретар журі Олександр ПЕТРОВ,

заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ-36 с. Балин Анатолій ЧМІЛЬ,

старший майстер ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти» Руслан САВІЦЬКИЙ,

викладач Чорноострівського професійного аграрного ліцею Володимир БАРАБАШ.

У конкурсі професійної майстерності взяли участь здобувачі освіти з восьми закладів. За рішенням журі переможцями стали:
І місце – Василь ГАВЕНКО, здобувач освіти Вищого професійного училища №36 с. Балин;
ІІ місце – Максим ГЛУХОНЕЦЬ, здобувач освіти ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»;
ІІІ місце – Олександр МОРОЗ, здобувач освіти Чорноострівського професійного аграрного ліцею.

Переможців конкурсу відзначено Дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької ОВА, грошовими винагородами та призами від роботодавців.