Триває робота робочої групи з обстеження закладів загальної середньої освіти з цілодобовим перебуванням дітей, дитячого будинку Хмельницької обласної ради до нового 2024/2025 навчального року

Триває робота робочої групи з обстеження закладів загальної середньої освіти з цілодобовим перебуванням дітей, дитячого будинку Хмельницької обласної ради, створеною відповідно до наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 09.07.2024 № 126-од «Про підготовку та організований початок нового 2024/2025 навчального року», листа Міністерства освіти і науки України від 05.06.2024 № 1/9979-24 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду», щодо готовності до нового 2024/2025 навчального року.
14 серпня робочою групою відвідано

Ямпільську спеціальну школу Хмельницької обласної ради (директор – Олена РУДЬ)

Антонінську спеціальну школу Хмельницької обласної ради (директор- Ігор КОНДРАТЮК)

16 серпня – Солобковецький навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради (директор – Алла ГАМАН)

Новоушицьку спеціальну школу Хмельницької обласної ради (директор – Світлана ЧОРНОКОНЬ)

У закладах навчаються діти з особливими освітніми потребами, що значно підвищує вимогу до улаштування інклюзивного простору та створення оптимально безпечних та комфортних умов для вихованців. Керівники закладів забезпечили наявність спеціального, навчально-методичного, корекційного та реабілітаційного обладнання; укомплектували медичні кабінети, ізолятори та захисні споруди цивільного захисту для безпечного перебування в них дітей з особливими освітніми потребами.
За результатами вивчення стану готовності закладів освіти складено відповідні акти про готовність цих закладів до нового 2024/2025 навчального року.