Басейн у Красилові – мрія, втілена в життя!

Сьогодні відбулося урочисте відкриття спортивно-реабілітаційного центру, роботи над яким тривали впродовж 4 років. Спільно із Міністром розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та народними депутатами Олена Копанчук, Сергій Мандзій, Юрій Заславський, моїм заступником Сергій Ткачук та очільницею Красилівської міської територіальної громади Ніла Островська мав нагоду привітати краян із цією визначною подією. Центр був реконструйований із нежитлового приміщення котельні в межах програми Президента України «Велике будівництво».
«За два роки Програми Президента “Велике будівництво” було побудовано та реконструйовано близько 150 спортивних об’єктів по країні. Стадіони, басейни, спортивні комплекси та освітні заклади, які орієнтовані на спортивний розвиток. Спортивно-реабілітаційний центр у Красилові — це ще один знаковий об’єкт на мапі нашої держави, який зможе прийняти на реабілітацію 75 дітей. Важливо, що тут функціонуватиме кабінет для реабілітації учасників бойових дій — це також надважливий напрям роботи», — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.