Обласний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій».

Друзі, маємо для вас круту новину!
17-18 грудня 2021 року у м. Хмельницький відбудеться обласний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій».
Гасло форуму: вільні творити майбутнє!
Метою заходу є: створити простір взаємодії та розвитку, зібравши молодь, зацікавлену в змінотворчій діяльності, професійних експертів і фахівців, які готові ділитися своїм досвідом.
Участь у форумі візьмуть представники: молодіжних рад області; студентського та учнівського самоврядування; громадських організацій, які працюють з молоддю; активна молодь територіальних громад та працівники структурних підрозділів територіальних громад, до повноважень яких відноситься реалізація державної молодіжної політики.
Організаторами заходу є: Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, та Хмельницький кооперативний торговельно-економічним інститут.