Вітаємо переможців обласних відкритих змагань з автомодельного спорту

21 грудня 2021 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – обласний Центр) відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

З вітальним словом до учасників обласних змагань та тренерів-керівників звернувся т.в.о. директора обласного Центру Григорій Гончарук, побажавши командам перемоги, а усім присутнім – приємних вражень та емоцій.

Головний суддя змагань Сергій Трасіух, довів до відома учасників програму змагань, порядок стартів, дотримання техніки безпеки та поведінку учасників під час старту.

У заході взяли участь 6 команд (20 учасників) із Деражнянської, Кам’янець-Подільської, Новоушицької, Славутської, Старокостянтинівської, Шепетівської територіальних громад.

Змагання проходили у 4 класах автомоделей:

• ЕЛ-АЕРО – швидкісна модель автомобіля з повітряним гвинтом (аеромобіля);
  • ЕЛ-О – об’ємна модель-копія автомобіля;
  • ЕЛ-К – контурна модель-копія автомобіля;
  • ЕЛ-Іграшка – вдосконалена модель іграшки промислового виробництва, що придбана в торговій мережі.

Абсолютним лідером та володарем Кубка обласного Центру стала команда Славутської міської станції юних техніків, керівник команди Андрій Гамуза;

II-ге місце посіла команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник команди Юрій Ящук;

III-тє місце – посіла команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник команди Віктор Гуменюк.

В особистому заліку 15 юних автомоделістів нагороджено дипломами та медалями.

Вітаємо усіх учасників та бажаємо успіхів у досягненні максимальної швидкості!