Обласний краєзнавчий конкурс «Хмельниччина в особистостях»

Додаток 2

до наказу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

28.04.2022 № 41-од

УМОВИ

проведення обласного краєзнавчого конкурсу

«Хмельниччина в особистостях»

1. МЕТА КОНКУРСУ

Краєзнавчий конкурс «Хмельниччина в особистостях» (далі – Конкурс) проводиться з метою:

пошуку та збору інформації про відомих, не тільки на Хмельниччині, але й в Україні, наших земляків і особистостей, пов’язаних з Хмельниччиною;

розширення та поглиблення знань про внесок відомих особистостей рідного краю у розвиток різних сфер життєдіяльності Хмельницької області та України;

залучення учнівської молоді до популяризації історичного краєзнавства рідного краю;

покращення навиків роботи з медіаресурами.

2. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

До участі у Конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Хмельницької області. Участь у конкурсі можуть брати лише індивідуальні авторські роботи.

3. ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ

Організація Конкурсу здійснюється відділом краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ХОЦТКУМ), на який покладається відповідальність за його проведення, підведення підсумків та висвітлення в засобах масової інформації.

4.УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться дистанційно з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій і ресурсів з 02 по 20 травня 2022 року.

Для участі у Конкурсі необхідно:

обрати одну із особистостей, пов’язаних з Хмельниччиною, з таких категорій:
політичні та громадські діячі;
поети та письменники;
науковці (історики, фізики, математики і тд.);
діячі культури та мистецтва;
освітяни;
спортсмени;
священнослужителі;
військові діячі.
у короткому відеоролику, змонтованому з відеопрезентації та аудіо-есе, висвітлити про життя та діяльність особистості.
Відеоролик завантажити на відеохостинг Youtube (з опцією вільного доступу до перегляду).

Конкурсні матеріали мають бути авторськими. Мова озвучення – українська. Тривалість – не більше 3-х хвилин.

5. УМОВИ УЧАСТІ

Заявка на участь подається до 12 травня 2022 року (включно) через Google Форму за посиланням https://forms.gle/AvH46ATD8n3nrnHy8, де зазначається:

прізвище та ім’я автора ролика;
дата народження;
категорія, в якій зніматиметься відеоролик;
електронна пошта;
повна назва закладу освіти;
контактний телефон;
посилання на завантажене відео.
Обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Відеоролики, що відповідають умовам Конкурсу, будуть опубліковані 13 травня 2022 року на сторінці ХОЦТКУМ в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/KHOTSTKUM) з хештегом #Хмельниччина_в_особистостях.

6. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

1. Відповідність вимогам (10 балів).

2. Історична достовірність, кількість та якість залученого матеріалу (25 балів).

3. Доступність викладу матеріалу, вміння чітко та зрозуміло викладати свої думки (20 балів).

4. Новизна дослідження (15 балів).

5. Пізнавальне та суспільне значення дослідження (10 балів).

6. Артистичні здібності (5 балів).

7. Якість оформлення відеороликів (15 балів).

7. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці Конкурсу визначатимуться за кількістю вподобань допису з роликом на сторінці ХОЦТКУМ у Facebook, зібраними у період з 13 по 20 травня та оцінкою журі Конкурсу.

Результат визначається як сума місця ролика у голосуванні користувачів мережі Facebook та місця в оцінці журі. У випадку однакової суми місць – кращий результат визначається за більшою кількістю «лайків».

Усі учасники конкурсу нагороджуються сертифікатами учасника краєзнавчого конкурсу «Хмельниччина в особистостях».

Переможець та призери у кожній категорії нагороджуються грамотами ХОЦТКУМ.

В.о. директора Микола ШКВАРЕЛЮК