«Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта» – День захисту дітей у Теофіпольському ЗДО «Зірочка»

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові і батьківської ласки!

Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже  їх дитинство затьмарила війна. Колектив Теофіпольського ЗДО «Зірочка» Теофіпольської селищної ради сьогодні  для своїх вихованців організував свято яскравих кольорів, веселих ігор та радості. День в садочку пройшов під гаслом: « Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».

Нехай же дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.