Хмельниччина багата талановитою молоддю, яка прославляє наш край на світовій арені

В Україні надзвичайно талановита, інтелектуальна молодь, яка демонструє свої здібності на міжнародних олімпіадах, змаганнях, виборюючи призові місця. Багато такої талановитої молоді є і на Хмельниччині. Так, нещодавно двоє учнів з м.Хмельницького здобули призові місця на найпрестижніших міжнародних змаганнях школярів з програмування “IOI-2022”.
Сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій привітав із цим яскравим здобутком Владислава Денисюка та Дарину Карпенко, які вибороли срібну та бронзову медалі, та їх наставника Андрія Попика, засновника клубу “Алгоритм”. Вручивши відзнаки обласної військової адміністрації та цінні подарунки, посадовець побажав їм мудрості, терпіння та наснаги у здобутті встановлених для себе висот.
“В черговий раз переконуюсь, що талант і наполегливість дитини у поєднанні із ентузіазмом і натхненням вчителя завжди дають прекрасні результати, про що свідчать численні нагороди вихованців клубу на змаганнях з інформатики та програмування. Вважаю, що цей досвід обов’язково потрібно поширити в усіх куточках Хмельниччини, адже ІТ-фахівці сьогодні потрібні у кожній сфері – від розваг до оборонних та космічних технологій,” – зазначив очільник ОВА.
Також окрему подяку посадовець висловив Андрію Попику, який вже тривалий час навчає дітей програмуванню та підготував до змагань багатьох переможців. Під час спілкування начальник ОВА із паном Андрієм обговорили також можливість започаткування нових освітніх проєктів для талановитих школярів, які мають бажання здобувати знання поза шкільною програмою.
Нагадаємо, що Міжнародна олімпіада з інформатики відбувалася з 7 по 15 серпня 2022 року в Індонезії. Із 349 учасників з 88 країн світу Україну представляла команда з 4 учасників, серед яких – наші земляки, випускник Хмельницького ліцею №17 Владислав Денисюк та учениця 10-го класу (станом на 21-22 навчальний рік) Хмельницької гімназії №1 Дарина Карпенко. За результатами змагань Владислав посів 59-те місце та здобув срібну медаль, а Дарина посіла 137-ме місце та отримала бронзову медаль. Варто зазначити, що Владислав Денисюк та Дарина Карпенко попередньо вже мали золоті та срібні нагороди на різних престижних міжнародних змаганнях, і ось, виборовши право представляти Україну на найпрестижнішому і наймасовішому міжнародному змаганні школярів, здобули призові місця.

Andriy Popyk
Владислав Денисюк

Loading