Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту!

Колектив Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації щиро вітає вас з Днем фізичної культури і спорту. Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, щастя, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України.
Пишаємося, що наші спортсмени з гордістю несуть прапори України на міжнародних аренах, чим що вкотре нагадуєють міжнародній спільноті про вторгнення росії.
Дякуємо всій великій спортивній родині Хмельниччини за те, що своєю працею ви підвищуєте престиж нашої держави та авторитет Хмельницької області, постійно і наполегливо доводите всьому світові, що Україна вміє перемагати.
Окремо вклоняємося перед спортсменами та тренерами нашої області, які в умовах повномасштабної війни взяли до рук зброю або долучилися до волонтерського фронту, і, забувши по всі звитяги та чемпіонські звання, наближають довгоочікуваний переможний день.
Ми обов’язково переможемо, адже ми нація переможців!
Слава Україні! Слава Збройним силам України!