Спортсмени Хмельницької області стали срібними призерами Чемпіонату України зі спортивного пішохідного туризму!!!

У селі Черче Хмельницької області завершився чемпіонат України на дистанціях з пішохідного спортивного туризму. Змагання проведені серед чоловічих та змішаних зв’язок на дистанціях V класу: “Смуга перешкод” та “Крос-похід”. На Хмельниччину прибули спортсмени із восьми регіонів України: Вінницької, Київської, Миколаївської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей та міста Києва. Загалом у заході взяло участь 50 спортсменів (25 зв’язок). До складу збірної Хмельницької області увійшли досвідчені спортсмени Хмельницької обласної Федерації спортивного туризму, Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та спортивно-туристичного клубу «Маттерхорн».
У досить напруженій боротьбі наша чоловіча зв’язка у складі Вараниці Михайла (тренер: Кукуруза І.Ф.) та Ерзака Юрія (тренер: Яворський В.М.) стала срібним призером Чемпіонату та виконала норматив Майстра спорту України. Третє місце вибороли спортсмени Тернопільської області, а переможцями стала зв’язка Вінницької області. Серед змішаних зв’язок перше і третє місце за спортсменами з Вінницької області, друге місце за спортсменами з міста Києва.

Щиро вітаємо з досягнутими перемогами та бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та подальших успіхів!!