До 85-річчя Хмельницької області: підсумки обласного фотоконкурсу «Мій рідний край – Хмельниччина»

З нагоди відзначення 85-річчя від дня утворення Хмельницької області та з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді юннатівськими формами роботи, формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природничо-краєзнавчої і природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань,  відокремленим структурним підрозділом еколого-натуралістичного напряму «Станція юних натуралістів» Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді 22 вересня 2022 року проведено обласний фотоконкурс «Мій рідний край – Хмельниччина».

Участь у конкурсі взяли 169 здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької області трьох вікових груп: здобувачі освіти молодшого, середнього та старшого шкільного віку – учнів 1-11 класів.

Відповідно до підсумкового протоколу обласного фотоконкурсу, переможцями та призерами стали:

У молодшій віковій групі (6-9 років)

І місце

Даніель ПОЛІЩУК, учень 1 класу Шепетівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».

Єва МАГАЛЬ, здобувачка освіти Купільського ліцею Війтовецької ТГ;

Дар’я ТОНКОГЛАЗ, учениця 1-А класу Хмельницького НВК № 4;

Кароліна ФЕДОРОВА, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Природа рідного краю» Староушицького ліцею Староушицької ТГ.

Анастасія БЕНДЕРСЬКА, учениця 4 класу Колодіївського ліцею Китайгородської ТГ;

Софія БЕВЗА, вихованка гуртка історичного краєзнавства Хмельницького ОЦТКУМ «Пошук», учениця 4 класу Зіньківського ліцею;

Олександра БОНДАР, учениця 4 класу Кузьминського ліцею Щиборівецької ТГ;

Давид ПЕТРАШ, вихованець гуртка «Природа рідного краю» Хмельницького ОЦТКУМ, учень 3 класу Хмельницької СЗОШ № 29.

У середній віковій групі (10-13 років)

І місце

Ілля НАВРОЦЬКИЙ, учень 6 класу Шепетівської гімназії №4 ім. Валі Котика.

ІІ місце

Артем ФІЛЮК, вихованець гуртка Фотонатуралісти Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Артем ГАВРИЛЮК, учень 5-А класу Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8;

Анастасія ІВАНОВА, вихованка гуртка «Декоративне птахівництво» Хмельницького ОЦТКУМ.

ІІІ місце

Максим ПАЛАМАР, вихованець гуртка «Тістопластика» Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості;

Максим КОСТЮКЕВИЧ, учень 6-Б класу ЗОШ № 8 м. Старокостянтинова;

Денис ЛАГУТА, учень 6 класу Шепетівської гімназії №4 ім. Валі Котика;

Вероніка ПОПІЛЬ, вихованка гуртка «Економічне краєзнавство» Хмельницького ОЦТКУМ.

У старшій віковій групі (14-18 років)

І місце

Катерина ПАСАКАС, учениця 11 класу Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

Максим СИДОРОВ, вихованець гуртка «Школа успіху» Гімназія № 3 Шепетівської міської ради;

Віолетта ЛУЖНЯК, вихованка фотогуртка «Світлинка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;

Маргарита ГРИГОРЯНЦ, вихованка гуртка «Декоративне птахівництво» Хмельницького ОЦТКУМ.

ІІІ місце

Анастасія ШУМОВИЧ, вихованка гуртка «Літературна творчість» Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості;

Валерія КОЛОСОВИЧ, учениця 11 класу Шепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

Віталіна ШЕРЕМЕТА, учениця 11 класу Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Заслучненської ТГ;

Олександра ВОЙЦЕХІВСЬКА, вихованка гуртка «Літературна творчість» Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості.

Переможці та призери обласного фотоконкурсу «Мій рідний край – Хмельниччина» будуть нагороджені Грамотами, а учасники – Сертифікатами Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Колосович Валерія Кольори моєї Батьківщини
Лужняк Віолетта _Я-Україночка _ХПТДТЮ
Сидоров Максим Буде небо синє, ниви золоті….
Попіль Вероніка НВК 10