Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» 2022 (дистанційний формат) – відбувся!

Найочікуваніша подія осені об’єднала понад дві сотні юних талантів  з 21 області України (Вінницька, Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська) та з Італії, Молдови, Румунії.

Оцінювала молодих виконавців професійна команда журі, до складу якої увійшли композитори, актори, викладачі престижних музичних вишів, Заслужені артисти України, зірки шоу-бізнесу. Очолила команду журі Заслужена діячка мистецтв України, директорка Міжнародного конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні “Молода Галичина” Наталія Коваль                                 (м. Новояворівськ, Україна). Виважено, ґрунтовно та з усією відповідальністю фахове журі підійшло до визначення переможців. То ж і результати відповідні: 188 учасників фестивалю нагородженні дипломами різних рівнів. Найвищу нагороду               Гран-прі отримали  п’ять учасників фестивалю.

Цьогоріч, головна ідея  фестивалю-конкурсу  «Вернісаж. ЕнергоФест» – «Почути. Підтримати. Надихнути. Мотивувати». Велика і дружна команда організаторів на чолі з директором фестивалю Ольгою Дьячиною робить те, що має неповторний зміст – знаходить талановитих вокалістів та неймовірні голоси.

Сьогодні, ми всі об’єднані в прагненні любити, підтримувати, вірити і йти всім разом до ПЕРЕМОГИ. Адже кожен бореться на своєму фронті. А ми, на творчому.

Впевнені, що наступний Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» відбудеться в офлайн форматі в мирній, незалежній Україні.