Молитовний сніданок до Дня працівників освіти

28 вересня 2022 року, напередодні Дня працівників освіти, у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся І Хмельницький молитовний сніданок до Дня працівників освіти. Розділити спільну молитву зібралися: директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарія Басюк, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Юр’єв, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники релігійних конфесій, педагоги та громадськість Хмельниччини. Для присутніх звучали вокальні номери від студентів академії та молитви «Отче наш» та «Боже великий єдиний» у хоровому виконанні.

Багато десятиліть поспіль Національні молитовні сніданки проходять у США, Європарламенті, країнах Європейського Союзу та багатьох інших державах світу. Такі заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломатів, релігійних лідерів нашої планети.