«Освітяни Хмельниччини – освітянам Миколаївщини та Херсонщини»

За підтримки Хмельницької обласної військової адміністрації, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, працівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області, в рамках акції «Освітяни Хмельниччини – освітянам Миколаївщини та Херсонщини», спільними зусиллями було сформовано понад 18 тонн гуманітарної допомоги, які передано закладам освіти Миколаївської та Херсонської області. Гуманітарний вантаж включав у себе все те, що так потребують наші колеги-освітяни та здобувачі освіти: прилади для освітлення (прожектори, ліхтарі, лампи, світильники з акумуляторними накопичувачами та комплекти батарейок), буржуйки, продукти харчування, засоби гігієни, предмети вжитку, теплий одяг, канцелярські товари, медичні засоби тощо.
Гуманітарну допомогу на Схід супроводжувала директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарія БАСЮК.
Нехай тепло наших сердець допоможе жителям Миколаївщини та Херсонщини у непростий час!!!