Сьогодні заклади загальної середньої освіти Хмельниччини отримали ще 9 шкільних автобусів. Зокрема: Антонінська територіальна громада поповнилася 1 автобусом, Городоцька територіальна громада – 2 автобусами, Зіньківська територіальна громада – 1 автобусом, Ізяславська територіальна громада – 1 автобусом, Летичівська територіальна громада – 1 автобусом, Полонська територіальна громада – 1 автобусом, Староостропільська територіальна громада – 1 автобусом, Старосинявська територіальна громада – 1 автобусом.
Шкільні автобуси призначені для організованого підвезення дітей, які проживають на відстані понад двох кілометрів від закладу освіти, а також педагогічних працівників до закладів освіти і додому.
![ℹ️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/2/16/2139.png)