Обласний фестиваль читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

07 березня, напередодні дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено ІІІ етап обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням, «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».
209 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе і буде жити під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
Цьогоріч, на фестиваль було заявлено понад 90 учасників з 48 територіальних громад області, у двох вікових категоріях.
На ІІІ (очний) етап фестивалю членами журі було відібрано 30 кращих читців з 23 територіальних громад.
Учасники декламували уривки з різних за жанром творів Великого Кобзаря. Володіння основами художнього читання, розкриття головної думки і художніх образів твору та творча індивідуальність стали ключовими критеріями у виборі юних декламаторів.
Фестиваль засвідчив, що поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає юнь бути чесною і милосердною, щиро любити свій народ, неньку Україну.