Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Засідання конкурсної комісії

Травень 13, 2019 Головна|Новини 137 переглядів

Відбулось засідання конкурсної комісії з реалізації прав осіб на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним замовленням. Переможцем визнано Кузьмову Ольгу Сергіївну, майбутнього вчителя польської та англійської мови. Конкурс проводиться щороку Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації з 1 березня по 15 квітня. Після закінчення закладу освіти переможець конкурсу зобов’язується відпрацювати три роки у сільській місцевості.

Для осіб, що мають бажання отримати педагогічну спеціальність за державним замовленням нагадуємо , що для участі у конкурсі необхідно подавати наступні документи:
заяву:
завірену копію табеля успішності за перше півріччя випускного класу та документ, що посвідчує особу (для випускників);
завірені копії документів про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень з додатками до нього та документ, що посвідчує особу (для випускників закладів фахової передвищої освіти).
Перевага надається випускникам, які проживають у населенному пункті, де розташований роботодавець, або в іншому найближчому населенному пункті сільської місцевості. Основний критерій відбору-показник якості навчання, мінімальний прохідний бал 8.