Проведення  тренінгових  курсів Британської Ради «Викладання та навчання у важкі часи» для вчителів англійської мови.

Міністерство освіти і науки України інформує, що Британська Рада в Україні з 18 по 20 і з 26 по 28 липня 2023 року у м. Кракові (Республіка  Польща) планує проведення  тренінгових  курсів Британської Ради «Викладання та навчання у важкі часи» для вчителів англійської мови.

Цей захід проводиться у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience».

Головна мета запропонованого курсу – ознайомлення з можливими проявами наслідків травми, розуміння складної поведінки учнів під час війни, а також особливі методичні підходи у викладанні задля створення безпечного навчального середовища у класі.

Відібрані до участі  вчителі отримали запрошення від Британської Ради на свої електронні адреси. Просимо сприяти участі вчителів у зазначеному вище заході.

Британська Рада покриває вартість навчання, проїзду та проживання, а також забезпечує харчування учасників під час проведення заходу.

У разі виникнення питань та за додатковою інформацією просимо звертатися до Надії Удової, менеджера проєктів з англійської мови, за адресою: Nadiia.Udova@britishcouncil.org.ua .