Історики обговорили викладання історії в 11 класі за оновленою програмою

Травень 20, 2019 Методика|Новини 110 переглядів

16 травня, в переддень Дня пам’яті жертв політичних репресій, в Хмельницькому ОІППО проведений семінар вчителів, з питань викладання історії в 11 класі за оновленою програмою. До участі в семінарі було запрошено Матвіюка Кузьму Івановича, знаного і шанованого в області громадського активіста, репресованого радянською владою за проукраїнські погляди.
Сучасні тенденції в історичній науці нагально вказують насамперед на необхідність вироблення нових теоретичних і методологічних підходів щодо вивчення історичних процесів в Україні, в тому числі і застосування історії повсякденності. Спілкування з Матвіюком К.І. переконало вчителів в тому, що історія повсякденності, сприйняття реальною людиною реальної епохи, людинознавча історія, наближення історії до учня через спілкування з живими свідками і творцями історії – це актуально в подоланні викликів сьогодення і практичній реалізації Державного стандарту, Концепції нової української школи та Закону України «Про освіту».