Всеукраїнський фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

Травень 23, 2019 Головна|Конкурси та турніри|Новини 51 переглядів

22 травня 2019 року відбувся очний етап ІХ обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я», метою якого є популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді. Організатори фестивалю: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Хмельницький обласний ліцей.
З вітальним словом виступили Берека В.Є., ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Поліщук О.В., головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Яскраві виступи представили 10 команд – переможців заочного туру фестивалю. Журі відзначило кращих у номінаціях:
– «Соціальна активність» – команда «Шалені діти», Шепетівська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням основ економіки та правознавства, керівники Месь О.В. та Перепелиця Л.В.;
– «Змістовність сценарію»- команда «Антивірус», Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, керівник Олійник І.В.;
– «Оригінальність виступу» – команда «Вітамін», ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м. Ізяслава, керівник Притульська Н. В.;
– «Позитив та гумор» – команда «Fine style», ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Старокостянтинова, керівники Басун О. В. та Казакевич Л. А.;
– «Вокальні здібності» – команда «Агенти змін», Городоцький ліцей № 1, керівники Бас Л. П. та Сіра Н. А.;
– «Режисерське рішення» – команда «Сорочинський ярмарок», Гвардійський НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», Гвардійська ОТГ, керівники Пододименко О.О. та Ганджук С.С.;
– «Креативність сценарію» – команда «Екстрім», Хмельницький НВК №7, керівник Готко Н.В.;
– «Яскрава хореографія» – команда «Non stop», Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л.Дмитерка, керівники Байгота С.В. та Пілець Б.А.;
– «Командна згуртованість» – команда «Клас», Вище професійне училище № 36 с.Балин, керівник Фурман А.М.;
– «Прорив фестивалю» – наймолодші учасники фестивалю, команда «Шанс», Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1, керівники Слюсаренко Л.В. та Савіцька Ю.В.

У конкурсу плакатів кращими визнані роботи Буковської Юлії,учениці Городоцького ліцею, Петучі Ольги та Корнійчук Ольги, учениць Волочиського ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний промисловий ліцей» та колектив учасників агітбригади «Антивірус» ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м. Нетішина.

У номінації «Фотографії та художні роботи» дипломами відзначені фотографія Процкової Вікторії та Сарновської Ангеліни, учнів Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 ім. Л.Дмитерка, художня робота (витинанка) Камінської Марії, учениці Шепетівської СЗОШ № 2 та Масний Микола, учень Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславського р-ну.
Ведучими фестивалю були Жмуд Любов, Дубчак Валентин (учні Хмельницького НВК № 9) та Дрозд Анастасія (учениця Хмельницького ТБЛ ім.А.Мазура).

В рамках фестивалю Осєдлевич Гаррій Миколайович, майстер спорту Міжнародного класу, Заслужений тренер України Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи «Самсон право» ознайомив учасників із бойовими мистецтвами.
Соціальним партнером фестивалю виступила політична організація «За конкретні справи», яка всі команди та їх керівників відзначила цінними подарунками.