16 серпня 2023 року відбулась нарада щодо впровадження Програми шкільного харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН

Директор Департаменту Дарія Басюк, начальник відділу дошкільної та середньої освіти Валентина Хоптова та головний спеціаліст відділу Аліна Клименко спільно з Департаментом фінансів Хмельницької ОВА долучились до наради.

Спікерами від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні були Леся Марталішвілі та Дмитро Мірошников.

Також у нараді брали участі представники ще 10 областей України, консультанти від Міністерства Фінансів України та Міністерства освіти і науки України.

Основні питання, що обговорювались стосувались :

– термінів програми;

– рекомендацій від Міністерства фінансів щодо управління коштами від ВПП;

– обговорення питання щодо визначення розпорядників коштів для реєстрації їх у фінансовій системі ВПП;

– подальших кроків реалізації програми (для закладів загальної середньої освіти, їх засновників – органів місцевого самоврядування, обласних Департаментів освіти, фінансів та обласної адміністрації).

Продовження роботи заплановано у формі очного тренінгу з представниками Львівського офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН та керівниками закладів загальної середньої освіти і начальниками структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування.