Cемінар керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільної освіти

Червень 10, 2019 Головна|Методика|Новини 47 переглядів

06.06.2019 р. відбувся семінар керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільної освіти, організований науково-методичним центром дошкільної, початкової та спеціальної освіти Хмельницького ОІППО. Тема традиційного червневого зібрання – «Педагогіка партнерства – якісно новий рівень взаємовідносин між учасниками освітнього процесу» розглядалась як важлива складова формули нової української школи.
Актуалізували науково-теоретичні, методичні аспекти проблеми Попик О.Ф., проректор з науково-методичної роботи, Бирко Н.М., старший викладач, кандидат педагогічних наук, Ніколова В.В., Каратаєва М.І., Дарченко Л.Г., методисти ХОІППО.
Досвід реалізації складових педагогіки партнерства презентували вихователі, практичні психологи, вихователі – методисти, завідувачі закладів дошкільної освіти області в процесі інтерактивного навчання.