Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Юні патріоти-лідери учнівського самоврядування збирались у Хмельницькому районі

Грудень 3, 2019 Методика 210 переглядів

З метою розвитку учнівського самоврядування та обміну досвідом роботи на базі Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Національно-патріотичне виховання молоді у сучасних умовах». Запрошеними гостями були представники органів учнівського самоврядування з Віньковецького, Волочиського, Хмельницького районів, м. Хмельницький, Волочиської, Городоцької міської, Наркевицької, Сатанівської селищної об’єднаних територіальних громад. Також на заході були присутні представники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталя Жолобок, заступник директора з навчальної роботи та Інна Пірожок, завідувач організаційно-масового відділу.
Зустріч відбувалася у доброзичливій та дружній атмосфері. Відкрили захід Євген Загарук, заступник сільського голови з гуманітарних питань та Леонід Купельський, спеціаліст з питань освіти та культури Лісовогринецької сільської об`єднаної територіальної громади. З вітальним словом до учасників заходу звернулись Світлана Шеремета, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА, Олена Каштанова, директор Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Презентувала роботу районної ради старшокласників «ЮНІОР» президент ради Бажакова Діана, лідер Розсошанського ліцею Розсошанської сільської об`єднаної територіальної громади. Досить важливою була тема волонтерства усього району, про яку доповідав лідер учнівського самоврядування Лісовогринівецького ліцею Корнійчук Ілля.
Після інформаційного модуля, учасники мали змогу ближче познайомитись та порухатись, взявши участь у цікавому квесті: «Мова єднання».

Особливим елементом заходу була екскурсія-спогад до музею бойової слави: «Мій край, моя історія – жива». Учасники мали можливість поринути у минуле і ще раз вшанувати пам’ять усіх тих, хто обороняв нашу рідну землю…
Як підсумок, успішну роботу збору відмітила Наталя Жолобок, заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Ми щиро вдячні тим, хто відвідав захід та зичимо усім добра, миру, затишку та гарного настрою на кожен день!!!