Обласний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи спеціальних шкіл, закладів інституційного догляду та виховання

Грудень 13, 2019 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання 205 переглядів

Згідно плану роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за участі Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 12.12.2019 на базі Кам’янець-Подільської спеціальної школи Хмельницької обласної ради (директор В.Мельник) проведено обласний семінар заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи спеціальних шкіл, закладів інституційного догляду та виховання області “Науково-методичний супровід проєктної діяльності дітей з особливими освітніми потребами”.
Метою семінару було підвищення рівня позитивного іміджу спеціальних шкіл, закладів інституційного догляду та виховання дітей шляхом активізації творчої спрямованості, розвитку професійної компетентності та фахового зростання керівних кадрів; сприяння удосконаленню існуючих та впровадженню нових форм і методів застосування інноваційних технологій у діяльності закладів; ознайомлення учасників семінару з досвідом робот із впровадження у практику інноваційного змісту навчання, спрямованого на соціальну адаптацію дітей.
Під час роботи семінару завідувачем сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації А.Марисюк, заступником директора Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ст. “Славутинка” Хмельницької обласної ради Н.Семеновою розкрито зміст, управлінський аспект та шляхи реалізації проєктної діяльності в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.
Досвід роботи реалізації партнерських стосунків, розвитку самостійної роботи через здійснення проєктної діяльності представили заступники директора з навчальної, навчально-виховної роботи Хмельницької спеціальної школи № 32 Т.Кульченко, О.Пашевська.
Під час практичної частини учасники семінару також мали змогу ознайомитись із діяльністю та досвідом роботи, сутністю та особливостями використання проєктних технологій в освітньому процесі для Нової української школи, які представили директор Кам’янець-Подільскої спеціальної школи В.Мельник, заступник директора з навчальної роботи Т.Сінгілевич, учитель біології Р.Миколюк, учителі іноземної мови Т.Сотнікова, Т.Іванюк та вихователь Н.Суршко.
Дякуємо адміністрації Кам’янець-Подільської спеціальної школи Хмельницької обласної ради за організацію та проведення обласного семінару.

Всі фотографії