16 листопада відбувся IV міжнародний форум «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

Метою Форуму є сприяння інноваційному розвитку національної економіки та інтеграції України у загальноєвропейський кваліфікаційний простір, визначення пріоритетів та вектору руху системи кваліфікацій, спрямованих на забезпечення ринку праці сучасними навичками та компетентностями.

Участь у форумі «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО» взяли: очільники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Офісу Президента, Європейської Комісії, Європейського фонду освіти, Народні депутати України, Федерація роботодавців, Федерація профспілок, українські та міжнародні експерти, представники українського бізнесу.
Ми щиро вітаємо ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» з перемогою у номінації «Кваліфікаційний центр, акредитований за найбільшою кількістю професійних кваліфікацій»!
Дякуємо за гідне представлення професійної (професійно-технічної освіти) області.