17 листопада відбувся обласний семінар для виховників роїв та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно- технічної) освіти в рамках проведення Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Участь у заході взяло майже 100 учасників з усіх громад області. У вітальному слові директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Дарія Басюк наголосила на важливості розвитку національно-патріотичного виховання серед учнівської та студентської молоді. Під час семінару був здійснений аналіз про проведені заходи в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) у 2022/2023 н.р. Також визначено завдання та цілі діяльності окремих служб таборової старшини під час проведення ІІ(обласного)етапу гри для всіх вікових груп , обговорено умови, мета та завдання конкурсу звітів про роботу роїв , проведення “Ігор патріотів” доя здобувачів освіти закладів професійно- технічної освіти та ін. Під час семінару було проведено майстер- клас по виготовленню окопних свічок, практичні заходи: тактична медицина, надання допомоги, проведення ранкової та вечірньої збірок у форматі “Козацьке коло”. Разом до Перемоги з патріотичною, щирою та прогресивною молоддю!