Наша гордість-наші вихованці! Неймовірні емоції!!! Золото!!!

З 17 по 19 вересня 2021 року в Саламанці, Іспанія, відбувся один із найстаріших і найпрестижніших наукових конкурсів Європейського Союзу для молодих вчених European Union Contest for Young Scientists (EUCYS), який щорічно проводиться в іншій європейській країні.

Через заходи безпеки COVID-19 студенти брали участь дистанційно зі своїх домівок. Було створено спеціальне віртуальне середовище, де вони могли презентувати свої проєкти та дискутувати між собою та журі.

 Під час дводенного заходу відбулася промова доктора Вільяма Д. Філліпса, лауреата Нобелівської премії з фізики 1997 року, а також круглий стіл із визнаними вченими щодо проблем, з якими стикаються сьогодні молоді вчені.

Після дводенного гібридного конкурсу серед 158 перспективних молодих вчених віком від 14 до 20 років, які представляли 34 країни світу під час церемонії нагородження в Університеті Саламанки були оголошені головні призи Європейського Союзу для молодих вчених, із них обрали найкращих. Україна увійшла у шістку переможців.

Вітаємо з перемогою у науковому конкурсі Європейського Союзу для молодих вчених European Union Contest for Young Scientists (EUCYS) НАЛИВАЙКА Іллю, випускника Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, дворазового переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, який став найкращим молодим вченим Європи, виборовши золото та грошовий приз — 7000 євро!

Крім цього, усі учасники української команди отримали річну ліцензію до Mathematica Student Edition і безкоштовну річну підписку на Wolfram|Alpha Pro від компанії «Wolfram Research». Це одна з найбільш авторитетних компаній у галузі програмного забезпечення для обчислень, вебтехнологій і хмарних обчислень у світі. «Wolfram Research» — інноватор у сфері наукових і технічних розробок.

Щиро вітаємо переможця, золотого призера, цьогорічного конкурсу з високим досягненням.

 Бажаємо подальших перемог, цікавих винаходів та радості від високого рівня визнання!

 

Loading