Упровадження STEM-освіти в ЗПО Хмельницької області

8 грудня 2023 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області, присвячене надзвичайно важливому і актуальному напряму роботи – упровадженню STEM-освіти у навчально-виробничий процес ЗПО для забезпечення відповідності підготовки майбутніх фахівців вимогам високотехнологічного та інноваційного виробництва.

У заході взяли участь керівники, методисти, голови методичних комісій ЗПО області.
В ході засідання були розглянуті питання:
✅STEM – новий тренд в освіті.
✅ STEM-освіта в професійній підготовці.
✅STEM-освіта у загальноосвітній підготовці ЗПО.
Також учасникам наукового зібрання були презентовані кращі практики щодо запровадження STEM-технологій у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки, ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», ВПУ №25 м. Хмельницького.
За результатами заслуховування доповідей і виступів членами науково-методичної ради було прийняте рішення, реалізація якого сприятиме подальшому розгортанню STEM-освіти в системі професійної освіти області та створення сучасного STEM-середовища.