Змагання талановитих та винахідливих гуртківців Хмельниччини!

З метою підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді, виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності 07 грудня 2023 року проведено обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок. Винахідники і раціоналізатори працюють на благо полегшення нашої повсякденності, на благо кращого, більш гармонійного життя для всіх нас. Саме такі творчі та креативні учасники завітали на захід: 9 команд (21 учасник).
Всім було дуже цікаво познайомитись з винаходами, творчими напрацюваннями та практичними вміннями гуртківців. За підсумками конкурсу-захисту перемогу здобули:
І місце – команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце – команда Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8;
ІІІ місце – команда Грицівський заклад позашкільної освіти “Школа сприяння здоров’ю” Грицівської селищної ради.
Бажаємо не зупинятись на досягнутому і продовжувати дивувати нас своїми винаходами!