Сучасний Клас безпеки отримала ще одна громада Хмельницької області – презентували школярі

Юні рятувальники, поліцейські та маленькі медики відкрили Клас безпеки у Летичівському ліцеї №1. Це перша локація з рятувальної, правоохоронної та медичної справи, яка розпочала роботу у громаді. Ініціатива ДСНС стала актуальною для дітей, батьків та місцевих освітян.
Знайти на малюнку вибухонебезпечні предмети та вказати на них, розставити за перевагою «червоні» та «сині» дорожні знаки, допомогти однокласнику, який раптово відчув знедужання — такі завдання з квестами та ребусами виконували школярі під час відкриття безпекового освітнього простору. Динамічно, емоційно та пізнавально діти розповідали про правила з безпеки, які стануть у нагоді на щодень. Далі — представник Героїв без зброї – рятувальник, навчав правил пожежної безпеки у побуті та дії під час виявлення підозрілих предметів, а книжковий герой поліції — Славко Хоробрик із колегою-правоохоронницею розповіли про правила дорожнього руху.
За словами освітян: сьогоднішній урок — це лише початок великого навчання. Його будуть удосконалювати та осучаснювати, адже знання про безпечне життя має отримати кожен учень навчального закладу, а в подальшому і наступне покоління школярів навчального закладу.

Loading