Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Планування роботи Департаменту

Листопад 23, 2020 Без категорії 681 переглядів
Зміст заходу Обґрунтування необхідності здійснення заходу Термін викона – ння Відповідальні виконавці Примітка
І. Питання, які розглядатимуться на засіданнях колегії Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницької обласної ради
Про стан функціонування системи позашкільної освіти як складової ефективності освітнього процесу З метою аналізу функціонування позашкільних закладів І квартал Березень (ОДА) Фасоля О.І. Харчук А.М. Фіярська С.І. Поліщук О.В    
Про хід виконання обласної програми розвитку краєзнавства в Хмельницькій області на період до 2020 року за 2020 рік З метою виконання програми І квартал березень (обл рада) Фасоля О.І. Харчук А.М. Фіярська С.    
Про зміну назви закладів фахової передвищої освіти З метою приведення установчих документів у відповідність до Закону України «Про фахову передвищу освіту» І квартал березень (обл рада) Фасоля О.І. Харчук А.М. Павлюк О.М.  
Про ліквідацію Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради З метою ліквідації закладу освіти І квартал (обл рада) Фасоля О.І. Дупляк Т.В. Марисюк А.А.  
Звіт про виконання Програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки за 2020 рік З метою  аналізу виконання програми І квартал (обл рада) Фасоля О.І. Дупляк Т.В. Харчук А.М. працівники Департаменту  
ІІ. Питання, які розглядатимуться на засіданнях колегії Департаменту освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації
Про підсумки роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування у 2020 році та основні завдання на 2021 рік З метою аналізу та покращення роботи лютий Дупляк Т.В. Харчук А.М. працівники Департаменту  
Про стан виконання програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки З метою аналізу та покращення роботи лютий Дупляк Т.В. Харчук А.М. працівники Департаменту  
Про стан викладання дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист», «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі» у закладах вищої освіти. З метою аналізу та покращення роботи лютий Харчук А.М. Фіярська С.І. Партасюк О.В.  
Про стан та ефективність діяльності інклюзивно-ресурсних центрів  в Хмельницькій області щодо забезпечення супроводу дітей з особливими освітніми потребами З метою аналізу та покращення роботи лютий Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Про підсумки проведення регіонального етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти Міністерства освіти і науки України. З метою аналізу та покращення роботи лютий Харчук А.М. працівники Департаменту  
Про стан викладання предмету «Захист України» у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти З метою аналізу та покращення роботи червень Харчук А.М. Фіярська С.І. Зінчук О.О. Павлюк О.М. Очеретянко В.І. Шевчук Л.І.  
Про стан проведення превентивного виховання в закладах освіти З метою аналізу та покращення роботи червень Харчук А.М. Фіярська С.І. Поліщук О.В.  
Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо комплектування закладів загальної середньої  освіти педагогічними кадрами З метою аналізу та покращення роботи червень Дупляк Т.В. Рябчук О.В. Мельник Т.П.  
Про завершення Всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження науково-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» в початковій школі і забезпечення умов щодо переходу пілотних класів освітніх закладів області в базову середню школу З метою аналізу та покращення роботи червень Дупляк Т.В. Очеретянко В.І.  
Про стан підготовки майбутніх педагогічних працівників в контексті Нової української школи у закладах вищої освіти області З метою аналізу та покращення роботи червень Харчук А.М. Фіярська  С.І. Павлюк О.М.  
Про хід виконання рішення колегії Департаменту від 30.06.2020 № 3 «Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2020 році» З метою аналізу та покращення роботи червень Дупляк Т.В. Рябчук О.В.  
Про результати участі випускників закладів загальної середньої освіти у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 З метою аналізу та покращення роботи жовтень Дупляк Т.В. Красносілецький Д.П.  
Про роботу опорних закладів освіти в частині створення умов для розвитку особистості та надання якісних освітніх послуг З метою аналізу та покращення роботи жовтень Дупляк Т.В. Карвацький Д.В.  
Про стан забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти З метою аналізу та покращення роботи жовтень Дупляк Т.В. Харчук А.М. Синчук В.В.  
Про хід  виконання рішення колегії Департаменту від 25.11.2020 № 3 «Про стан організації харчування в закладах дошкільної, загальної середньої освіти» З метою аналізу та покращення роботи жовтень Дупляк Т.В. Карвацький Д.В.  
Про створення умов в закладах дошкільної освіти області для реалізації оновленого Базового компонента дошкільної освіти З метою аналізу та покращення роботи листопад Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Про хід реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей галузі освіти Хмельницької області на 2017-2026 роки З метою аналізу та покращення роботи листопад Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Про роботу місцевих органів управлінь освітою та Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації  із зверненнями громадян З метою аналізу та покращення роботи листопад Дупляк Т.В. Рябчук О.В. Блажкова Н.В.  
Про хід виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25 листопада 2020 року № 3 «Про організацію охорони праці та забезпечення безпеки життєдіяльності  учасників освітнього процесу в закладах освіти» в частині забезпечення безпеки життєдіяльності  здобувачам освіти під час освітнього процесу» З метою аналізу та покращення роботи листопад Дупляк Т.В. Харчук А.М. Рябчук О.В. Фіярська С.І. Партасюк О.В. Сопрук Н.В.  
ІІІ. Питання взаємодії з органами місцевого самоврядування  
Нарада для керівників органів управління освітою та керівники закладів загальної середньої освіти з питань нормативно-правового забезпечення організаційної діяльності закладів загальної середньої освіти  в умовах децентралізації З метою аналізу та покращення роботи лютий Дупляк Т.В. Третяк В.В.    
Нарада для керівників органів управління освітою, педагогічної громадськості з питань  дотримання трудового законодавства в умовах оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти З метою аналізу та покращення роботи березень   Дупляк Т.В. Рябчук О.В.    
Нарада для керівників органів управління освітою, педагогічної та батьківської громадськості з питань трансформації закладів інституційного догляду  та виховання дітей, потреби у створенні умов безпосередньо за місцем проживання дітей,                  з урахуванням реальних потреб дітей та сімей з дітьми. З метою аналізу та покращення роботи квітень Дупляк Т.В. Марисюк А.А.    
Нарада для керівників органів управління освітою та керівники закладів загальної середньої освіти з питань організації зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації в умовах карантинних заходів З метою аналізу та покращення роботи квітень Дупляк Т.В. Красносілецький Д.П.    
Нарада для керівників органів управління освітою та керівників  закладів загальної середньої освіти щодо реалізації Закону України  «Про повну загальну середню освіту» в частині забезпечення якості освіти З метою аналізу та покращення роботи травень Дупляк Т.В. Карвацький Д.    
Нарада для керівників органів управління освітою, педагогічної громадськості з питань переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові З метою аналізу та покращення роботи червень Дупляк Т.В. Рябчук О.в. Третяк В.В.    
Наради з керівниками органів управління освітою, закладів позашкільної освіти, педагогічною та батьківською громадськістю з питань створення умов для всебічного розвитку особистості дитини З метою аналізу та покращення роботи І квартал ІІІ квартал Харчук А.М. Фіярська С.І. Поліщук О.В.    
Участь у роботі підсумкових колегій місцевих органів управлінь освітою, педагогічних рад закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування З метою ознайомлення з основними вимогами  організації освітнього процесу у  закладах освіти у 2021/2022 навчальному році серпень Фасоля О.І. Дупляк Т.В. начальники та головні спеціалісти відділів    
ІV. Питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку облдержадміністрацію (звіти, інформації тощо)
Підготувати інформацію щодо плану заходів у рамках консультацій з громадськістю На виконання розпорядження голови облдержадміністрації щоквартально Блажкова Н.В.  
Підготувати звіт про проведені заходи у рамках консультацій з громадськістю На виконання розпорядження голови облдержадміністрації щоквартально   Блажкова Н.В.  
Підготувати звіт про роботу із зверненнями громадян На виконання розпорядження голови облдержадміністрації щоквартально Блажкова Н.В.  
Підготувати та надати пропозиції до плану роботи обласної державної адміністрації На виконання листа облдержадміністрації щоквартально Блажкова Н.В.  
Підготувати та надати інформацію за показниками ефективності діяльності голови обласної державної адміністрації На виконання постанови КМУ від 24 січня 2020 р. № 35 щоквартально Войталюк Л.М. Гаркавенко Т.В. Гончарук В. Мельник Т.П.    
Підготувати звіт про  виконання плану роботи обласної державної адміністрації На виконання розпорядження голови облдержадміністрації щомісячно Блажкова Н.В.  
Підготувати інформацію про заходи, які заплановано на наступний місяць На виконання листа оргвідділу облдержадміністрації щомісячно Блажкова Н.В.  
Підготувати інформацію про реєстр публічної інформації На виконання листа облдержадміністрації щомісячно Блажкова Н.В.  
Підготувати звіт про наявність вакантних посад державних службовців На виконання листа облдержадміністрації від 11.07.2013 № 68/11-10-3773/2013 щомісячно до 25 числа Хрищанович Д.В.  
Підготувати інформацію про стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2020 році   З метою аналізу своєчасного педагогічного, методичного та технічного забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти зі спеціальними та  інклюзивними класами, інклюзивно-ресурсних центрів щомісячно/ щоквартально Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Начальники відділів  
Підготувати  ліцензійний звіт за 2020 рік (про кількість виданих ліцензій закладам загальної середньої та дошкільної освіти області) На виконання ст.6 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 14.07.2015 № 782/39 січень Гаркавенко Т.В.  
Підготувати та надати інформацію за показниками ефективності діяльності голови обласної державної адміністрації На виконання постанови КМУ від 24 січня 2020 р. № 35 щоквартально Гаркавенко Т.В.    
Підготувати інформацію про виконання плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні у 2020 році На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 37-р січень Рябчук О.В.  
Підготувати звіт про стан внутрішнього контролю Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.10.2019 № 768/2019-р до 05 січня Рябчук О.В.  
Підготувати звіт про кількісний склад державних службовців Наказ Нацдержслужби 24.07.2015 р. №161 січень квітень липень жовтень Хрищанович Д.В.  
Підготувати інформацію про стан підготовки закладів професійно-технічної освіти області до нового 2021/2022 навчального року З метою аналізу стану підготовки закладів освіти серпень Харчук А.М. Спеціалісти відділу  
Підготувати інформацію про проектні показники регіонального/державного замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів З метою аналізу стану підготовки до вступної кампанії-2021 І квартал Фіярська С.І. Зінчук ОО. Павлюк О.М.  
Підготувати інформацію про ідентифікацію та оцінку ризиків та план з реалізації заходів контролю та моніторингу впровадження їх результатів Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.10.2019 № 768/2019-р до 20 листопада Рябчук О.В.  
V. Питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку  Міністерство освіти і науки України, структурних підрозділів облдержадміністрації (звіти, інформації тощо)
Підготувати інформацію про стан  виконання Указу Президента від 20.03.2008 року № 244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» Лист Міністерства освіти і науки України щоквартально Рябчук О.В.  
Підготувати інформацію про стан  виконання дорожньої карти імплементації статті 7 Закону України «Про освіту»  Наказ Міністерства освіти і науки України від 27.03.2019 № 399 щоквартально Рябчук О.В.  
Підготувати інформацію про виконання Програми зайнятості населення Хмельницької області На виконання листа обласної державної адміністрації щоквартально Фіярська С.І.  
Підготувати в межах компетенції  інформацію про виконання Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року На виконання постанови Кабінету міністрів України  від 30.05.2018 № 453    шоквартально Поліщук О.В.  
Підготувати інформацію про виконання програми соціально-економічного розвитку області На виконання листа обласної державної адміністрації щоквартально Зінчук О.О.  
Підготувати інформацію щодо створення опорних закладів освіти в області На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 07.02.2017 №1/10-303 щоквартально   Карвацький Д.В.  
Звести  та подати консолідовану річну та квартальну, фінансову та бюджетну звітності по установах обласного підпорядкування за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів Наказ МФУ від 24.01.2012 №44 Наказ МФУ 28.12.2009 №1541 НП(С)БО 101 Наказ МФУ від 28.02.2017 №307 щоквартально до 20 числа Слободян О.В. Миронишина Є.О. Кашалупа Н.А.    
Звести  та подати річну,  квартальну фінансову та бюджетну звітність по Департаменту освіти  і науки облдержадміністрації за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів Наказ МФУ від 24.01.2012 №44 Наказ МФУ 28.12.2009 №1541 НП(С)БО 101 Наказ МФУ від 28.02.2017 №307 щоквартально  до 15 числа Слободян О.В Кашалупа Н.А.    
Підготувати інформацію про стан  виконання Указу Президента від 20.03.2008 року № 244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» Лист Міністерства освіти і науки України щоквартально Рябчук О.В.  
Підготувати інформацію про стан  виконання дорожньої карти імплементації статті 7 Закону України «Про освіту»  Наказ Міністерства освіти і науки України від 27.03.2019 № 399 щоквартально Рябчук О.В.  
Підготувати квартальну звітність  «Зведенних  показників з праці», за рахунок коштів обласного та  місцевих бюджетів по закладах освіти Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 щоквартально Мельник Т.П.  
Підготувати інформацію щодо створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти та аналізу  демографічної ситуації і прогнозованої кількості учнів 1 класу На виконання доручення Прем’єр –міністра України від 20 грудня 2019 року № 47005/0/1-19 щомісячно Гаркавенко Т.В.  
Підготувати інформацію про функціонування та призупинення закладів дошкільної освіти  в умовах карантину, про кількість дітей та працівників ЗДО, які захворіли на COVID-19 На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10.07.2020 № 6/868-20 щомісячно Гаркавенко Т.В.  
Сформувати  та подати щомісячну бюджетну  звітність до органів казначейства Наказ МФУ від 24.01.2012 №44 щомісячно до 10 числа Слободян О.В. Миронишина Є.О. Кашалупа Н.А.  
Підготувати та подати Інформацію про виконання законодавства щодо забезпечення виплат мінімальної заробітної плати у закладах освіти області На виконання  розпорядження ОДА №147/2018-р від 26.01.2018 щомісячно Войталюк Л.М.  
Підготувати та подати звіт про стан нарахування та виплати заробітної плати в закладах освіти області Лист МОНУ №1/9-386 від 13.07.2017) щомісячно Войталюк Л.М.  
Підготувати та подати звіт про перерозподіл залишків освітньої субвенції 2015 і 2016 років на 2017 і 2018 роки  та їх використання Інформування МОНУ,     ОДА (на виконання розп. КМУ від 16.12.15 №1340-р) щомісячно Войталюк Л.М.  
Підготувати інформацію про дітей, батьки яких були задіяні до ліквідації пандемії, та померли від корона вірусної інфекції Лист Міністерства соціальної політики щомісячно до 05 числа Сопрук Н.В.  
Підготувати інформацію про кількість вихованців та учнів, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи (АР Крим) Лист Представництва Президента України в АР Крим щомісячно до 05 числа Сопрук Н.В.  
Підготувати інформацію про організацію освітнього процесу у відповідності до карантинних обмежень Лист Міністерства розвитку громад та територій України від 03.12.2020 № 781/19305 щоп’ятниці Сопрук Н.В.  
Підготувати інформацію щодо функціонування опорних закладів загальної середньої освіти у Хмельницькій області На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2018  № 1/9-182 щодо проведення щомісячного моніторингу результатів процесу децентралізації влади щомісячно Карвацький Д. В.  
Підготувати інформацію про затвердження та стан виконання «Регіонального плану основних організаційно-методичних заходів по забезпеченню якісного, збалансованого та безпечного харчування дітей у закладах освіти, оздоровчих закладах Хмельницької області на 2021 рік» На виконання протоколу наради під головуванням Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. та за участю дружини Президента України Зеленської О. В. з питань реформування системи шкільного харчування від 10 грудня 2020 року щомісячно Карвацький Д. В.  
Підготувати інформацію  щодо реалізації заходів спрямованих на підвищення якості освіти На виконання пункту 7 доручення Прем’єр-міністра України №47005/0/1-19 від 20 грудня 2019 року щомісячно Мельник Т. П. Карвацький Д. В.  
Підготувати інформацію про створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, виконання заходів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19, забезпечення закладів освіти засобами захисту На виконання пункту 1 доручення за підсумками наради, проведеної під головуванням Прем’єр-міністра України 25 серпня 2020 року щомісячно Карвацький Д. В.              
Підготувати інформацію щодо відвідування закладів освіти здобувачами освіти у період карантину.   На виконання пункту 1 постанови Верховної ради України від 17 листопада 2020 року № 1004   щомісячно Карвацький Д. В.  
Підготувати інформацію про стан виконання плану заходів з реформування системи шкільного харчування . На виконання пункту 2 Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року № 1008 –р щоквартально Карвацький Д. В. Марисюк А. А.  
Підготувати інформацію про: організацію та проведення навчань, семінарів, нарад за участю працівників місцевих органів влади що відповідають за організацію харчування , керівників закладів освіти та працівників харчоблоків; впровадження системи НАССР у харчоблоках закладів освіти. На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 жовтня 2019 року №37580/0/1-19. щоквартально Карвацький Д. В.  
Підготувати інформацію про стан виконання плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України                      від 13.12.2017 № 903 –р щоквартально Красносілецький Д. П..  
Підготувати звіт про надання фінансової підтримки органам місцевого самоврядування для впровадження реформи у сфері освіти Указу Президента України від 6 грудня 2018 року № 412 січень Карвацький Д.В.    
Підготувати інформацію про реалізацію Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини На виконання розпорядженняКабінету Міністрів України від 11.09.2013р. №701-р. січень Карвацький Д.В. Гаркавенко Т.В.  
Підготувати інформацію про виконання плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року На виконання розпорядженняКабінету Міністрів України  від 22.08.2012р. №605-р. січень     Карвацький Д.В.  
Підготувати та подати інформацію про заходи щодо наповнення  місцевих бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних  коштів у 2020  році На виконання  розпорядження ОДА розп №187/2020-р від 21.02.2021  січень     Войталюк Л.М.  
Підготувати та подати інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької області у 2020 році та Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018-2020 роки З метою інформування ОДА (на розпорядження  ОДА від 03.03.2020 №229/2020-р, лист ОДА від 06.05.2020 №68/26-13-2475/2020) січень   Войталюк Л.М.  
Зібрати, проаналізувати, підготувати та подати  інформацію щодо уточнених видатків на забезпечення навчання 1 учня у закдадах загальної середньої освіти області Для аналізу, інформування ОДА січень-лютий Войталюк Л.М.  
Підготувати інформацію  про виконання пункту 3 Указу президента України від 6.12.2018 № 412 “Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ децентралізації влади” Лист ОДА № 57/8809-11-13/2018  від 19.12.18 січень, липень   Войталюк Л.М.  
Здійснити перевірку, відповідність паперових та електронних версій звіту діяльності інклюзивно-ресурсних центрів області за 2020 рік     Надати паперові  варіанти звітів до Інституту освітньої аналітики Міністерства освіти і науки України З метою перевірки достовірності звітів інклюзивно-ресурсних центрів з подальшим наданням їх до Інституту освітньої аналітики Міністерства освіти                      і науки України. до 12 лютого             до 25 лютого ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.       Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати інформацію                 про виконання плану заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки На виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України                      від 01.06.2020 № 703-р «Про затвердження плану заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки щорічно до 15 лютого до 17 липня Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати інформацію про виконання Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Хмельницькій області на 2019-2026 роки На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації                    від 28.02.2019 № 144/2019-р «Про затвердження Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Хмельницькій області на 2019-2026 роки» щорічно до 05 лютого до 05 липня Марисюк А.А. Гончарук В.М  
Підготувати та подати звіт про виконання у 2020 році плану заходів Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки Лист ОДА № 68/26-13-2075/2018 від 04.05.2018 лютий   Войталюк Л.М.  
Підготувати та подати інформацію про підсумки соціально -економічного розвитку області у 2020 році На виконання розпорядження ОДА №623/2020-р від 29.07.2020 лютий   Войталюк Л.М.  
Підготувати та подати пропозиції до проєкту Державної старатегії регіонального  розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки Постанова КМУ від 5.08.2020 №695, лист ОДА № 57/6202-11-05/2020 від 14.08.2020 лютий, листопад Войталюк Л.М.  
Підготувати звіт за 2020 рік про травматизм серед учнів ПТНЗ З метою аналізу стану та випадків травматизму лютий Партасюк О.В.  
Підготувати звіти за 2020 рік про: виконання обласних заходів з питань охорони праці  у ПТНЗ області; пожежі та наслідки від них у ПТНЗ області; дорожньо-транспортні пригоди з вини водіїв підвідомчого транспорту у ПТНЗ області.  З метою здійснення аналізу та удосконалення роботи лютий Партасюк О.В.  
Здійснити аналіз внесення інформації до системи ДІСО (ІСУО) відповідно до звіту форми 85-к про діяльність закладів дошкільної освіти у 2020 році Відповідно до листа МОНУ лютий-березень Гаркавенко Т,В.  
Підготувати зведений звіт
про травматизм із здобувачами освіти в закладах освіти
Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.05.2019  № 659 до 20 лютого Сопрук Н.В.  
Підготувати звіт про стан невиробничого травматизму із смертельними наслідками Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.02.2018 № 139 до 20 лютого Сопрук Н.В.  
Підготувати інформацію про виконання плану заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики На виконання розпорядженняКабінету Міністрів України  від 12.10.2011р. №1058-р. лютий Карвацький Д.В.  
Підготувати інформацію про забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2012 № 865-р березень Карвацький Д.В.  
Підготувати інформацію про кількість  усіх закладів освіти в Хмельницькій  області  та контингенти в них Лист Департаменту соціального захисту №05.02-1035 від 24.02.2020 березень   Мельник Т.П.  
Підготувати звіт по позашкільним закладам за формою 1-ПЗ комунальної та державної власності Лист Міністерства освіти і науки № 1/9-14 від 13.01.2020 березень   Мельник Т.П.  
Підготувати та подати  інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької області у 2021 році та Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області З метою інформування ОДА  березень-грудень Войталюк Л.М.  
Забезпечити проведення організаційних заходів та моніторингу результатів щодо своєчасного щорічного подання державними службовцями електронних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларування доходів) На виконання Закону України «Про запобігання корупції» до 31 березня Хрищанович Д.В.  
Підготувати інформацію про випускників 9 та 11 класів та прийоми до 1 класу Лист Вінницького центру ЗНО квітень Мельник Т.П.  
Підготувати інформацію про стан забезпечення захисту прав національних меншин у закладах освіти. На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №33868-4-1-15 квітень Карвацький Д. В.  
Підготувати оперативну інформацію про закінчення 2020/2021 навчального року З метою оновлення та узагальнення  даних Лист МОН від 20.03.2016, № 1/9-162 травень червень     Красносілецький Д. П. Карвацький Д.В. Мельник Т.П.  
Підготувати оперативну інформацію про зміни в мережі закладів дошкільної освіти З метою оновлення та узагальнення даних травень Гаркавенко Т.В.  
Підготувати оперативну інформацію про закінчення 2020/2021 навчального року         в закладах обласної/міської комунальної власності З метою оновлення та узагальнення  даних травень Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати інформацію про виконання Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами На виконання наказу Міністерства освіти і науки України                 від 31.12.2015 № 1436 травень вересень   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати оперативну інформацію про закінчення 2020/2021 навчального року З метою оновлення та узагальнення  даних Лист Міністерства освіти і науки травень- червень     Мельник Т.П.  
Організація роботи регіонального оперативного штабу «Вступна кампанія 2021 року»   З метою належної організації проведення вступної кампанії 2021 року червень Харчук А.М., Фіярська С.І. Зінчук О.О. Павлюк О.М.  
Підготувати інформацію про  організацію та проведення державної підсумкової атестації учнів в області З метою аналізу дотримання чинного законодавства червень липень КрасносілецькийД.П.  
Узагальнити інформацію про підготовку закладів професійно-технічної освіти до роботи новому 2021/2022 навчальному році З метою належного та організованого початку нового навчального року  відповідно до листа МОН липень серпень вересень Фіярська С.І. Партасюк О.В.  
Провести моніторинг ходу виконання плану регіонального/державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та фахівців у закладах освіти на 2020 рік Інформування Міністерства освіти і науки України липень серпень вересень Зінчук О.О. Павлюк О.М.  
Підготувати  узагальнену інформацію про стан розвитку дошкільної освіти  в 2021 році На виконання резолюції віце-прем’єр-міністра України від 11.04.2014 № 15831/7/1-13 липень грудень Гаркавенко Т.В.  
Підготувати оперативну інформацію про удоско-налення мережі закладів загальної середньої освіти на 2020/2021 навчальний рік З метою оновлення та узагальнення  даних серпень Карвацький Д.В. Красносілецький Д. П. Мельник Т. П.  
Підготувати інформацію в межах компетенції про виконання заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743-р вересень Поліщук О.В.  
Збір, аналіз, інформування МОН  за формою 76-РВК (приватні заклади, інтернатні) Лист Міністерства освіти і науки  № 1/9-14 від 13.01.2020 вересень  (щорічно) Мельник Т.П.    
Проаналізувати результати виконання державного замовлення на державне замовлення з підготовки робітничих кадрів та фахівців на 2021 навчальний рік в закладах освіти області. З метою аналізу та інформування регіональної ради професійної освіти жовтень Зінчук О.О. Павлюк О.М.  
Проаналізувати якісний та кількісний склад педагогічних працівників професійно-технічних, вищих та позашкільних  закладів області. Оновлення бази даних жовтень Харчук А.М., Фіярська С.І., спеціалісти відділу  
Узагальнити інформацію про педагогічних працівників ПТНЗ та ВНЗ, які претендують на присвоєння чи відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання; встановлення найвищого тарифного розряду. З метою якісного проведення атестації педагогічних працівників жовтень Харчук А.М., Фіярська С.І., спеціалісти відділу  
Узагальнити пропозиції щодо обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та фахівців на 2022 рік. На виконання розпорядження КМУ від від 14 грудня 2016 р. № 994-р із змінами жовтень Зінчук О.О. Павлюк О.М.  
Поновити банк даних про облік дітей від 0 до 6 років за роками народження в розрізі адміністративно-територіальних одиниць Оновлення бази даних жовтень Гаркавенко Т.В  
Здійснити моніторинг (вивчення) щодо створення у закладах освіти області безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах На виконання розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 09 листопада 2020 року      № 100   Гаркавенко Т.В. Красносілецький Д.П. Марисюк А.А.  
Підготувати та подати звіт по вечірніх (змінних) школах за формою ЗВ-1 на початок 2021-2022 навчального року. Лист Міністерства освіти і науки № 1/9-14 від 13.01.2020 жовтень Мельник Т.П.    
Підготувати та подати «Зведений звіт данних  закладів загальної середньої освіти  системи МОН  України комунальної форми власності на початок  2021/2022н.р.» за формою 76-РВК Лист  Міністерства освіти і науки № 1/9-14 від 13.01.2020 жовтень Мельник Т.П.    
Підготувати звіт «Відомості про мови навчання та вивчення мови як предмету, факультативно та поглиблено» на початок 2021-2022 навчального року. Лист Міністерства освіти і науки № 1/9-14 від13.01.2020 жовтень Мельник Т.П.  
Підготувати та подати звіт «Відомість про загальноосвітні санаторні та  спеціальні школи (інтернати)у Хмельницькій області» на початок 2021-2022  навчального року Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 жовтень Мельник Т.П.  
Підготувати інформацію про здійснення заходів з організації для учнів закладів загальної середньої освіти оптимального харчування відповідно до їх фізіологічних потреб. На виконання пункту 3 резолюції Віце-прем’єр – міністра України від 11 січня 2013 року №51269/1/1-12 жовтень Карвацький Д. В.  
Підготувати та подати звіт форми 83-РВК «Про чисельність і склад педагогічних працівників денних загальноосвітніх навчальних закладів на 1 жовтня 2021 року» (Комунальної, приватної власності, по інтернатних  закладам, вечірнім школам) Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 листопад Мельник Т.П.    
Підготувати та подати звіт «Відомості про заклади  з малою наповнюваністю  на початок 2021-2022  навчального року» Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 листопад Мельник Т.П.    
Підготувати та подати звіт «Про матеріальну базу денних загально- освітніх навчальних закладів на початок 2021/2022  навчального року» Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 листопад Мельник Т.П.    
Підготувати та подати звіт «Про профільне навчання і поглиблене вивчення предметів учнями на початок 2021-2022 навчального року» Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 грудень Мельник Т.П.    
Підготувати та подати звіт форми Д-7 «Звіт про навчання та вивчення мов національних меншин» на початок 2021-2022 навчального року» Лист МОН № 1/9-14 від 13.01.2020 грудень Мельник Т.П.    
Підготувати інформацію про забезпечення належної організації харчування дітей у закладах освіти із додержанням встановлених нормативів та безпечності харчових продуктів. На виконання Указу Президента України від 01.06.2013 №312  грудень Карвацький Д. В. Марисюк А. А.  
Підготувати інформацію про дотримання державної мовної політики у закладах освіти. На виконання Указу Президента України від 15.02. 2010 року грудень Карвацький Д. В.  
VІ. Питання для вивчення з метою узагальнення інформації ( бази даних,  підготовка наказів, довідок тощо)
Підготувати інформацію про контингенти, заклади, працюючих у системі освіти Лист Дерспоживспілки 24.01.2020 № 5/1-308  щопівроку   Мельник Т.П.  
Здійснити моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самовря-дування Лист Мінрегіонбуд  та ода 20.08.2017 рік        № 58/5876-11-13/2017 щомісячно Мельник Т.П.  
Сформувати та поновити базу даних учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Оновлення бази даних щомісячно Павлюк О.М.  
Вивчити роботу директорів та заступників директорів ПТНЗ, які атестуються у 2020/2021н.р. На виконання наказу директора Департаменту, Типового положення про атестацію педагогічних працівників І квартал Харчук А.М. Фіярська С.І. Спеціалісти відділу  
Вивчити роботу керівних кадрів закладів освіти, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні обласної ради, які атестуються в 2020/2021 навчальному році На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Типового положення про атестацію педагогічних працівників січень лютий березень Дупляк Т.В. Рябчук О.В. Марисюк А.А.    
Проаналізувати стан створення умов для освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної, загальної середньої освіти області З метою аналізу даних                  (узагальнена інформація               до наради) січень вересень Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Проаналізувати стан організації індивідуального навчання у закладах загальної середньої освіти області З метою узагальнення даних січень Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Проаналізувати стан організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної, загальної середньої освіти області З метою узагальнення даних (узагальнена інформація до наради) січень вересень Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Вивчити роботу директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності, які атестуються у 2021 році навчальному році На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників січень лютий березень Дупляк Т.В. Марисюк А.А.    
Проаналізувати стан виконання керівниками закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку обласної комунальної власності  нормативних документів, які регламентують ліцензування медичних кабінетів, впровадження системи ХАССР при організації харчування З метою аналізу даних                  (узагальнена інформація               до наради) січень лютий Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Проаналізувати стан виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» від 12 липня         2017 року в частині поставлених основних завдань центру (зі змінами) З метою підготовки аналізу діяльності інклюзивно-ресурсних центрів (узагальнена інформація               до колегії) січень   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Узагальнити дані про учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у   закладах загальної середньої освіти області З метою оновлення бази даних лютий вересень Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати інформацію про вартість харчування та харчування дітей пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти З метою узагальнення даних (узагальнена інформація) лютий вересень Карвацький Д.В.  
Підготувати інформацію про стан виконання норм харчування у закладах загальної середньої освіти за 2020 рік З метою узагальнення даних (узагальнена інформація) лютий Карвацький Д.В.  
Спільно з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти здійснити вивчення навчальних досягнень учнів 9 класу із  затримкою психічного розвитку Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради З метою надання рекомендацій щодо переведення учнів, які досягли стабільних успіхів у навчанні, до закладу загальної середньої освіти за місцем проживання березень-квітень Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Підготувати інформацію про функціонування опорних закладів освіти на  поч. ІІ півріччя 2020/2021 навчальному році. З метою узагальнення даних (узагальнена інформація) березень Карвацький Д.В. Мельник Т. П.  
Проаналізувати стан виконання норм харчування, забезпечення підручниками, навчальними посібниками, засобами корекції та реабілітації дітей у закладах обласної/міської комунальної власності З метою підготовки  аналізу діяльності закладів (узагальнена інформація до наради) та врахування цих результатів при формуванні потреби в коштах на утримання закладів І-ІУ квартал           Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести вибіркове вивчення  стану дотримання вимог чинного законодавства з питань  організації харчування  у закладах загальної середньої освіти  обласної комунальної власності З метою підготовки  аналізу діяльності (узагальнена інформація до наради) квітень   жовтень   грудень Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Підготувати  інформацію щодо  функціонування закладів дошкільної освіти  у 2020 році за результатами статистичної звітності З метою аналізу діяльності (узагальнена інформація) лютий-березень Гаркавенко Т.В.    
Підготувати інформацію про стан виконання норм харчування в закладах дошкільної освіти; про вартість харчування та харчування дітей пільгових категорій в закладах дошкільної освіти З метою узагальнення та аналізу стану харчування в закладах дошкільної освіти лютий         Гаркавенко Т.В.  
Підготувати інформацію  про педагогічних працівників для проходження підвищення кваліфікації у  2021 році ІППО, на виконання програми «Освіта області за 2020 рік » лютий Мельник Т.П.  
Оновити електронні паспорти  закладів  освіти   Лист Міністерства освіти і науки, облдержадміністрації лютий (щорічно) Мельник Т.П.  
Здійснити моніторинг стану організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти З метою аналізу дотримання чинного законодавства (до наради) квітень-травень Гаркавенко Т.В.  
Підготувати оперативну інформацію про зміни в мережі закладів дошкільної освіти З метою оновлення та узагальнення даних травень Гаркавенко Т.В.  
Узагальнити інформацію про заклади відпочинку (пришкільні табори), які функціонуватимуть влітку 2021 року, в тому числі літні мовні школи З метою організації оздоровчої кампанії травень Сопрук Н.В.  
Оновити паспорт Хмельницької області Лист облдержадміністрації червень (щопівроку) Мельник Т.П.  
Сформувати базу даних про функціонування закладів дошкільної освіти в літній оздоровчий період 2021 року З метою аналізу та узагальнення інформації червень Гаркавенко Т.В.  
Оновити інформацію про кількість усіх педагогічних працівників  за освітою, стажем, предметами Лист Головного управління статистики  для  випущення бюлетеню  про працівників освіти у Хмельницькій області липень (щорічно) Мельник Т.П.  
Підготувати інформацію про хід вступної кампанії до закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області Узагальнення оперативних даних про прийом до закладів освіти липень серпень Фіярська С.І. Павлюк О.М. Зінчук О.О.  
Здійснювати моніторинг роботи приймальних комісій закладів освіти Для оперативного реагування липень серпень Фіярська С.І. Зінчук О.О. Павлюк О.М.  
Підготувати інформацію про результати роботи регіонального оперативного штабу «Вступна кампанія 2021 року» Для аналізу звернень громадян серпень Фіярська С.І. Павлюк О.М. Зінчук О.О.  
Підготувати інформацію про результати роботи регіонального оперативного штабу «Вступна кампанія 2021 року» Для аналізу звернень громадян серпень Фіярська С.І. Павлюк О.М. Зінчук О.О.  
Узагальнити дані про  дітей та учнів  з числа осіб, вимушено переселених з Донбасу та Автономної Республіки Крим З метою оновлення бази даних вересень Сопрук Н.В.  
Узагальнити дані про  працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з числа осіб, вимушено переселених з Донбасу та Автономної Республіки Крим З метою оновлення бази даних вересень Рябчук О.В.  
Узагальнити дані про  працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з числа учасників бойових дій З метою оновлення бази даних вересень Рябчук О.В.  
Узагальнити дані про  дітей учасників АТО/ООС,  дітей один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО/ООС, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої освіти області З метою оновлення бази даних вересень Сопрук Н.В.  
Сформувати та поповнити бази даних щодо переліків підприємств, які надають учням (слухачам) ПТНЗ робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження  виробничого навчання та виробничої практики з урахуванням пропозицій підприємств-замовників робітничих кадрів, роботодавців, місцевих органів  виконавчої влади. Для оперативного користування вересень Зінчук О.О.  
Сформувати та поповнити бази даних про учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ, які потребують   особливого соціального захисту (діти-сироти; інваліди; учні, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС) Для оперативного користування вересень Фіярська С.І. Спеціалісти відділу  
Оновити базу даних про контингент учнів закладів професійнї(професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Для оперативного користування вересень Зінчук О.О., Павлюк О.М.  
Підготувати інформацію про випуск та працевлаштування учнів закладів освіти Для оперативного користування вересень Фіярська С.І. Зінчук О.О., Павлюк О.М.  
Сформувати бази даних : – про мережу закладів дошкільної освіти; –  про охоплення дітей закладами дошкільної освіти З метою оновлення бази даних та аналізу дотримання чинного законодавства вересень     жовтень     Гаркавенко Т.В.    
Здійснити моніторинг стану охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою З метою аналізу та належної організації роботи вересень Гаркавенко Т.В  
Оновити бази даних – дислокації закладів та установ освіти   З метою узагальнення та оновлення даних , для інформування різних установ вересень  (щорічно) Мельник Т.П.    
Сформувати бази даних: про кількість дітей ромської національної меншини, що навчаються у закладах загальної середньої освіти; про кількість дітей біженців, що навчаються у закладах загальної середньої освіти; З метою оновлення бази даних та аналізу дотримання чинного законодавства вересень         вересень Карвацький Д. В.  
Узагальнити дані про охоплення освітніми послугами дітей з особливими освітніми потребами області З метою оновлення банку даних та аналізу дотримання чинного законодавства вересень   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Проаналізувати стан дотримання прав та свобод дітей, які навчаються у закладах інституційного догляду та виховання обласної/міської комунальної власності З метою підготовки  аналізу стану дотримання прав та свобод дітей (узагальнена інформація               до наради) вересень-жовтень Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Узагальнити інформацію про педагогічних працівників закладів освіти, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні обласної ради,  які атестуються у 2020/2021 навчальному році  на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»/відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєння педагогічного звання/відповідність раніще присвоєному педагогічному званню З метою якісного проведення атестації педагогічних працівників жовтень Рябчук О.В.  
Проаналізувати стан  забезпечення складової навчальних планів у Новоушицькій, Кам’янець-Подільській спеціальних школах Хмельницької обласної ради; навчально-реабілітаційних центрах Хмельницької обласної ради (Ізяславський НРЦ, Кам’янець-Подільський НРЦ, Солобковецький НРЦ) З метою підготовки  аналізу діяльності (узагальнена інформація до наради) жовтень-листопад Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Проаналізувати стан організації роботи практичних психологів, соціальних педагогів, вчителів-логопедів у закладах загальної середньої освіти обласної комунальної власності З метою підготовки  аналізу діяльності (узагальнена інформація до наради) листопад-грудень Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
VІІ. Надання методичної і практичної допомоги місцевим органам управління освітою,  навчальним закладам обласного підпорядкування (проведення семінарів, нарад з спеціалістами відділів/управлінь освіти, інструктивні листи, виїзди, перевірки тощо)
Навчання кадрового резерву керівників професійно-технічних навчальних закладів План роботи НМЦ ПТО у Хмельницькій області протягом року Харчук А.М. Шевчук Л.І.  
Надання методичної і практичної допомоги керівникам місцевих органів управління освітою, керівникам закладів освіти з питань роботи в умовах децентралізації З метою  належної організації протягом року Дупляк Т.В. Рябчук О.В. Гаркавенко Т.В. Карвацький Д.В. Красносілецький Д.П.  
Засідання круглих столів за участю роботодавців та соціальних партнерів З метою налагодження співпраці із соціальними партнерами та визначення завдань щодо підготовки кадрів протягом року Харчук. А.М. Фіярська С.І., спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Надавати методичну допомогу щодо організації в закладах освіти роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки, трудових відносин На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації протягом року Рябчук О.В. Хрищанович Д.В. Сопрук Н.В.  
Взяти участь у семінарах з питань підготовки та здійснення реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей З метою отримання методичної підтримки протягом року Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Надавати консультації та рекомендації щодо впровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти З метою належної організації харчування протягом року Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  
Брати участь у проведенні повторної комплексної оцінки, зокрема консиліумів із залученням фахівців, які надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, в тому числі методистів обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти та навчально-реабілітаційних центрів З метою координації діяльності протягом року ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Брати участь у проведенні засідань консиліуму для розгляду заяв батьків (одного з батьків) або законних представників дитини щодо оскарження висновку про комплексну оцінку та поглиблене психолого-педагогічне обстеження дитини З метою уточнення особливостей освітньої діяльності дитини з особливими освітніми потребами, підтвердження або зміни висновку про комплексну оцінку протягом року ХОРЦ Мельник С.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Розглядати  звернення стосовно діяльності інклюзивно-ресурсних центрів області З метою надання відповіді заявнику в установленому законодавством порядку протягом року Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Надання методичної і практичної допомоги керівникам органів управління освітою з питань функціонування закладів загальної середньої та дошкільної освіти. З метою  належної організації протягом року Гаркавенко Т.В. Карвацький Д.В. Красносілецький Д.П.  
Проведення нарад з керівниками ПТНЗ, ВНЗ З метою оперативного управління щоквартально Харчук А.М. Фіярська С.І. Спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Надання методичної і практичної допомоги спеціалістам відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій/міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи спеціальних, інклюзивних класів/груп закладів дошкільної, загальної середньої освіти  З метою належної організації роботи постійно І, ІІІ четвер Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Надання методичної і практичної допомоги керівникам закладів інституційного догляду та виховання дітей з питань організації роботи З метою належної організації роботи постійно ІІ, ІУ четвер Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників закладів освіти, семінарів-практикумів, лекцій, засідань творчих груп, тренінгів, дискусійних панелей з питань впровадження нової української школи З метою підготовки педагогічних працівників до роботи у новій українській школі протягом року Дупляк Т.В. ХОІППО начальники відділів  
Проведення нарад з відповідальними за проведення ЗНО у закладах ПТО та ВО Відповідно до листа Вінницького регіонального центру якості освіти І-ІІ квартали Партасюк О.В.  
Проведення наради з новоутвореними ОТГ щодо приймання об’єктів освіти на баланс та створення органів управління освітою, їх функціональних обов’язків З метою належної організації роботи січень Дупляк  Т.В. працівники Департаменту  
Провести нараду для керівників закладів інституційного догляду та виховання «Про підсумки роботи закладів інституційного догляду та виховання за 2020 рік та основні завдання на                       2021 рік» З метою належної організації роботи січень Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Провести семінар-навчання для відповідальних  працівників місцевих  органів управління освітою з питань  бронювання військовозобов’язаних осіб З метою дотримання вимог законодавства січень Рябчук О.В. Хрищанович Д.В.    
Проведення атестації педпрацівників і керівників ПТНЗ області Відповідно до Типового положення січень – квітень Харчук А.М. Фіярська С.І. Спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Проведення ліцензійної експертизи закладів професійної(професійно-технічної) освіти  області Відповідно до Порядку проведення січень-червень Харчук А.М. Фіярська С.І. Спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Взяти участь у сертифікованому науково-методичному семінарі-практикумі для керівників закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності  «Організація освітнього середовища в закладах інституційного догляду та виховання дітей, спеціальних, санаторних школах, НРЦ обласного підпорядкування: традиційні форми та дистанційні новації» З метою обміну досвідом лютий ХОІППО Грицюк Н.Г.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Взяти участь у семінарі-практикумі для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (вчителі-реабілітологи) «Актуальні проблеми реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: практичний аспект» З метою обміну досвідом лютий на базі інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської міської ради ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Провести семінар «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Вимоги до постачальників харчових продуктів та операторів ринку, які надають послуги з харчування для закладів освіти» З метою належної                         організації харчування лютий Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку обласної комунальної власності з питань виконання нормативних документів щодо ліцензування медичних кабінетів та впровадження системи НАССР при організації харчування З метою належної організації роботи медичних кабінетів та харчоблоків лютий Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Провести нараду зі спеціалістами місцевих органів управління освітою з питань розвитку дошкільної освіти З метою належної                         організації Лютий Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Організація та проведення навчально-практичного семінару «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Вимоги до постачальників харчових продуктів та операторів ринку, які надають послуги з харчування для закладів освіти» З метою належної організації роботи лютий Карвацький Д. В.    
Взяти участь у семінарі-практикумі для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (вчителі-логопеди) «Приклад успішної роботи вчителя-логопеда в умовах інклюзивно-ресурсного центру» З метою обміну досвідом лютий на базі інклюзивно-ресурсного центру Віньковецької селищної ради ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Провести вебінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою, відповідальних за питання дошкільної освіти “Впровадження оновленого Базового компоненту дошкільної освіти в закладах дошкільної освіти” З метою належної організації роботи березень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Спільно з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти провести семінар для директорів інклюзивно-ресурсних центрів «Міждисциплінарний підхід в організації співпраці інклюзивно-ресурсних центрів із закладами освіти, охорони здоров’я та громадськими організаціями» З метою належної організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами березень ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Взяти участь у семінарі для відповідальних за психологічну службу в органах місцевого самоврядування «Збереження психічного здоров’я та соціального благополуччя учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання»  З метою обміну досвідом   березень   на базі ХОІППО Центр практичної психології ХОІППО Страшнюк Ж.Д.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Спільно з управлінням Державної служби якості освіти в Хмельницькій області провести семінар з питань розбудови внутрішньої системи якості освіти З метою належної організації освітнього процесу березень Державна служба якості освіти в Хмельницькій області   Дупляк Т.В. Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Здійснювати організаційний супровід роботи комісій з атестації педагогічних працівників області На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації березень-квітень Рябчук О.В.    
Провести семінар спільно з управлінням Державної служби якості освіти в Хмельницькій області з питань внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої та дошкільної освіти З метою належної організації роботи, розроблення методичних рекомендацій квітень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В. Карвацький Д.В..  
Провести нараду із спеціалістами відділів/управлінь освіти, заступниками директорів  закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування  з питань проведення державної підсумкової атестації учнів З метою  належної організації державної підсумкової  атестації учнів квітень Дупляк Т.В. Красносілецький Д. П.  
Взяти участь у семінарах для керівників, медичних працівників, працівників харчоблоків закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку  обласної комунальної власності: Дотримання загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.Вимоги щодо розроблення, запровадження та використання  постійно діючих процедур, які базуються на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти.Сучасні підходи до організації харчування у закладах освіти Хмельницької області. З метою належної організації харчування               квітень           вересень   листопад Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області   Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Взяти участь у науково-методичному семінарі (вебінарі) для заступників директорів з виховної роботи, вихователів закладів інституційного догляду та виховання дітей «Особливості формування життєвих ключових компетентностей вихованців закладів інституційного догляду                  тавиховання дітей» З метою обміну досвідом квітень ХОІППО Грицюк Н.Г.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести круглий стіл для начальників відділів/управлінь освіти «Дорожня карта розвитку мережі академічних та професійних ліцеїв» З метою формування перспективної мережі ліцеїв квітень Карвацький Д.В.  
Організація та проведення спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області навчально-практичного семінару «Дотримання загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами» З метою належної організації роботи квітень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В. Карвацький Д. В.  
Провести вебінар щодо організованого проведення ЗНО -2021 З метою  належної організації квітень Дупляк Т.В. Красносілецький Д. П.  
Провести нараду для керівників структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування, закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності, педагогічної  та батьківської громадськості «Трансформація закладів інституційного догляду  та виховання дітей, потреба у створенні умов безпосередньо за місцем проживання дітей,                  з урахуванням реальних потреб дітей та сімей                         з дітьми» З метою розширення знань квітень Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Взяти участь у семінарі-практикумі для директорів інклюзивно-ресурсних центрів «Забезпечення наступності у супроводі дітей з особливими  освітніми потребами – від раннього втручання до інклюзивного навчання» З метою належної організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами квітень   на базі ОІППО ХОРЦ Мельник С.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Провести нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку обласної комунальної власності з питань закінчення 2020/2021 навчального року. З метою належної підготовки закладів до нового 20021/2022 навчального року травень Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Спільно з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти провести нараду для спеціалістів структурних підрозділів управлінь освітою органів місцевого самоврядування, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які відповідають за організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти «Єдині підходи та методичні аспекти інклюзивного простору у закладах освіти області» З метою належної організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами травень     Марисюк А.А. Гончарук В.М.   ХОРЦ Мельник С.В  
Взяти участь у  сертифікованому семінарі-практикумі для вчителів-логопедів спеціальних закладів загальної середньої освіти «Інноваційні технології корекції мовлення у дітей з особливими освітніми потребами спеціального закладу освіти» З метою обміну досвідом травень ХОІППО Грицюк Н.Г.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести вебінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою “Дотримання вимог законодавства під час організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти” З метою належної організації роботи травень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Провести семінар для спеціалістів відділів/управлінь освіти «Діяльність спеціаліста відділу/управління освіти в умовах децентралізації та реформування освіти» З метою належної організації роботи травень Карвацький Д.В.  
Провести вебінар  щодо дотримання вимог проведення державної підсумкової атестації учнів З метою  належної організації травень Красносілецький Д. П.  
Взяти участь у нараді для відповідальних за психологічну службу в органах місцевого самоврядування з питань підсумків діяльності психологічної служби                    у 2020/2021 навчальному році. З метою підведення підсумків роботи червень Центр практичної психології ХОІППО Страшнюк Ж.Д.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести нараду  з керівниками закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку обласної комунальної власності про стан підготовки закладів до нового 2021/2022 навчального року та особливості організації освітнього процесу                       З метою  належної організації освітнього процесу серпень Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести нараду з відповідальними за питання дошкільної освіти спеціалістами місцевих управлінь/відділів освіти щодо пріоритетних напрямів  розвитку дошкільної освіти та особливостей організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році З метою  належної організації вересень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Провести семінар для спеціалістів відділів/управлінь освіти «Актуальні питання ведення діловодства, дотримання вимог чинного законодавства в сфері освіта» З метою  належної організації вересень Дупляк Т.В. Карвацький Д.В.  
Спільно з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти провести нараду для директорів інклюзивно-ресурсних центрів «Про пріоритетні напрями роботи інклюзивно-ресурсних центрів у 2021/
2022 навчальному році. Нормативно-правове та методичне забезпечення діяльності»
З метою належної організації роботи вересень Марисюк А.А. Гончарук В.М.   ХОРЦ Мельник С.В.      
Взяти участь у нараді для відповідальних за психологічну службу в органах місцевого самоврядування з питань координації діяльності психологічної служби у 2021/2022 навчальному році З метою належної організації роботи вересень Центр практичної психології ХОІППО Страшнюк Ж.Д.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
 Проведення наради для відповідальних спеціалістів органів управлінь освітою, керівників закладів освіти з питання  організації роботи з відзначення працівників освітньої галузі відзнаками Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, відомчими та державними нагородами З метою аналізу та покращення роботи вересень Рябчук О.В. Сопрук Н.В.  
Взяти участь у сертифікованому науково-методичному семінарі для заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів-дефектологів спеціальних закладів загальної середньої освіти «Оцінювання навчальних досягнень учнів спеціальних закладів освіти» З метою обміну досвідом жовтень ХОІППО Грицюк Н.Г.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Надати консультацію з питань інклюзивної освіти для  керівників структурних підрозділів управління освітою органів місцевого самоврядування, батьківської громадськості «Яким є інклюзивне навчання  в Україні та області» З метою поширення знань про інклюзивну освіту жовтень       онлайн консульту- вання Марисюк А.А. Гончарук В.М.    
Взяти участь у семінарі для відповідальних за психологічну службу в органах місцевого самоврядування «Психологічний супровід дитини з особливостями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти» З метою обміну досвідом жовтень Центр практичної психології ХОІППО Страшнюк Ж.Д.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести обласний семінар для директорів новостворених опорних шкіл «Реалізація управлінського циклу в освітньому процесі опорного закладу освіти» З метою  належної організації жовтень Дупляк Т.В. Карвацький Д.В.  
Провести нараду  з керівниками закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку обласної комунальної власності про дотримання вимог Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018                    № 676 З метою  належної організації освітнього процесу листопад Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Взяти участь у засіданні     «За круглим столом» для відповідальних за психологічну службу в органах місцевого самоврядування, співробітників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб                    у справах дітей, ювенальної превенції з питань надання підтримки дітям із сімей, що потрапили в складні життєві обставини   З метою належної організації роботи листопад Центр практичної психології ХОІППО Страшнюк Ж.Д.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Організація та проведення навчально-практичного семінару «Сучасні підходи до організації харчування у закладах освіти Хмельницької області» З метою належної організації роботи листопад Карвацький Д. В. Гаркавенко Т. В  
Провести з керівниками інклюзивно-ресурсних центрів,  керівниками структурних підрозділів управління освітою органів місцевого самоврядування інформаційну трибуну на тему: «Сучасний менеджмент. Чинники ефективної управлінської діяльності з питань забезпечення організації психолого-педагогічного супроводу дітей, які навчаються інклюзивно в закладах освіти області» З метою обміном досвідом   (з досвіду роботи керівників ІРЦ:  м. Шепетівка; м. Нетішин: Ізяславської ОТГ: Красилівської ОТГ; Ганнопільська ОТГ) листопад Дупляк Т.В.   Марисюк А.А. Гончарук В.М.  
Провести нараду із спеціалістами/ методистами дошкільної освіти з питань підсумків і перспектив розвитку дошкільної освіти   З метою належної організації дошкільної освіти грудень Дупляк Т.В. Гаркавенко Т.В.  
Спільно з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти провести нараду з питань аналітичної звітності діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за 2021рік З метою належної підготовки та надання до Міністерства освіти і науки  аналітичної звітності діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за                  2021 рік грудень Марисюк А.А. Гончарук В.М.   ХОРЦ Мельник С.В.      
VІІІ. Організаційно-масові заходи
8.1. Організація в області заходів, пов’язаних з відзначенням професійних, релігійних, інших свят та пам’ятних дат: День Соборності та Свободи України (22 січня) Міжнародний день рідної мови (21 лютого) Міжнародний жіночий день (8 березня) День пам’яті та примирення (08 травня) День перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні (09 травня) День матері (10 травня ) День науки (16 травня) вручення документів про освіту випускникам 11-х класів (28(29) травня) День Конституції України (28 червня) День Незалежності України (24 серпня) День знань (01 вересня) День працівників освіти (жовтень) День захисника Вітчизни (14 жовтня) День української писемності та мови (09 листопада) День святого Миколая  (19 грудня)
8.2. Засідання:  (комісій, Рад керівників навчальних закладів, робочих груп, дорадчих органів тощо)
Засідання регіональної ради професійної освіти З метою формування та затвердження регіонального замовлення робітничих кадрів протягом року Харчук. А.М. Фіярська С.І., спеціалісти відділу  
Засідання ради директорів закладів фахової передвищої та вищої освіти Відповідно до плану роботу ради директорів закладів вищої освіти протягом року Харчук. А.М. Фіярська С.І., спеціалісти відділу  
Засідання ради директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Відповідно до плану роботу ради директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти протягом року Харчук. А.М. Фіярська С.І., спеціалісти відділу  
Підготувати матеріали для розгляду на  засіданнях комісії ОДА з питань ліцензування закладів дошкільної, загальної середньої освіти Відповідно до плану протягом року   Гаркавенко Т.В. члени комісії  
Забезпечити проведення засідань комісії з питань нагородження педагогічних працівників відзнаками Департаменту освіти і науки, обласної державної адміністрації, обласної ради, Міністерства освіти і науки України тощо Розгляд клопотань відділів/управлінь освіти, навчальних закладів   по мірі  надходження документів щомісячно Дупляк Т.В. Рябчук О.В. Сопрук Н.В.  
Забезпечити проведення засідань комісії для проведення конкурсу  на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» Департаменту Добір осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки за необхідності Рябчук О.В. Хрищанович Д.В.  
Забезпечити проведення засідань атестаційної комісії ІІІ рівня з питань атестації педагогічних працівників і керівних кадрів закладів освіти, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні обласної ради На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації березень-квітень Дупляк Т.В. Рябчук О.В.  
8.3. Виставки, конкурси, фестивалі та інші масові заходи
Проведення ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ . Відповідно до наказу МОН відповідно до наказу МОН України      Фіярська С.І. Спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Проведення обласних  олімпіад серед учнів закладів професійної (професійно-технічної), фахової пердвищої освіти з предметів загальноосвітньої підготовки Відповідно до наказу МОН відповідно до наказу МОН      Фіярська С.І. Спеціалісти відділу Шевчук Л.І.  
Проведення обласних, Всеукраїнських  організаційно-масових заходів серед учнівської молоді за основними напрямами позашкільної освіти Відповідно до наказу МОН    протягом року Фіярська С.І. Поліщук О.В. Григорчук Т.В. Климчук В.В. Гончарук Г.М. Колесник Н.В. Федосєєв А.І.  
Створення умов для проведення пробного ЗНО для випускників  закладів загальної середньої освіти області З метою підготовки до проведення ЗНО – 2021 квітень Дупляк Т.В. Красносілецький Д.П.  
Створення умов для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року З метою належної організації проведення травень – липень Дупляк Т.В. Красносілецький Д.П.  
Організація та  проведення заходів до Дня працівників освіти Відзначення кращих працівників освіти вересень-жовтень Фасоля О.І. Дупляк Т.В. Харчук А.М. працівники Департаменту  
Проведення обласних етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Відповідно до наказу МОН листопад грудень Харчук А.М. Фіярська С.І. Спеціалісти відділу  

Директор Департаменту                                                                                            Олег ФАСОЛЯ