Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Посвята в ліцеїсти

Вересень 25, 2019 Новини з районів 754 переглядів

21 вересня 2019 року в Камянець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась посвята в ліцеїсти. Це свято вже є традицією для нашого ліцею. Щорічно на урочистість приїжджає велика кількість батьків та родичів наших ліцеїстів. Цього року на свято завітали гості: заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Андріївна Павлишина, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» Віктор Григорович Пакулько. Він виступив з привітальним словом і вручив нагороди від Голови Правління ГО В.Пекельного: відзнаку «Почесний ветеран» начальнику ліцею Рощуку О.С.; медаль «За службу Україні» вихователям Савіцькому А.О та Колендзяну С.М.; відзнаку «За сумлінну працю» вчителям Колендзян О.С., Столяр Т.Г., Телендій О.А.. Відзнаку «Гордість школи – надія України» отримали кращі ліцеїсти – Каленик Іванцов, Максим Кучменко, Ілля Мельников та Данило Чучвера.
Із гарними привітальними словами до ліцеїстів звернувся випускник 2008 року інспектор відділу організації груп реагування патрульної поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області капітан Вадим Печенога. Від імені батьків слово узяла Шутяк Тетяна Григорівна, яка побажала усім ліцеїстам стати справжніми захисниками нашої держави. Найкращі побажання прозвучали від вчителя інформатики Олександра Петровича Поритка.
Після благословіння святим отцем особовий склад ліцею пройшовся урочистим маршем. Багатою була і святкова концертна програма: продемонстрували вміння гирьовики; професійну техніку і майстерність показали ліцеїсти з рукопашного бою. Гурток бального танцю «Мрія» вручив гостям святковий каравай і показав красу українського танцю. Гурт «Козацька слава» виконав гімн ліцею, який щиро підхопили всі ліцеїсти і присутні.На завершення зробили спільне фото з гостями та випускниками, які завітали на наше свято.
Наступного року ліцей готується відзначити свій 20-літній ювілей. Отож, вже зараз починаємо готуватись і запрошуємо усіх наших випускників на це велике свято!

Педагог – організатор КПЛзПВФП
Валентина Войчишина