Два нові Класи безпеки відкрилися у громадах Хмельниччини

У Летичівській та Зіньківській громадах Хмельниччини розпочали роботу Класи безпеки. Майже тисяча школярів двох навчальних закладів стануть на крок ближчими до знання про безпеку.

Класи наповненні наочними та інформаційними матеріалами, які пояснюють причини та наслідки тих чи інших надзвичайних ситуацій, яскравими та цікавими посібниками забезпечив дитячий фонд ЮНІСЕФ. Діти вивчатимуть правила поведінки на кризі, під час пожеж у побуті та як реагувати на такі ситуації, коли ти свідок. А ще знатимуть про вибухонебезпечні предмети, що можуть трапитися, як надавати першу медичну допомогу та правила дорожнього руху.
Наразі в області вже функціонує 63 Класи безпеки у великих містах та віддалених населених пунктах, адже освіта про безпеку має бути доступною кожній дитині.