Вісті з чемпіонату України з маунтенбайку

Шість медалей принесли передостанні змагання сезону!!! 22-26 вересня Рівне втретє у цьому році прийняло чемпіонат України з маунтенбайку. Хмельницьку область на змаганнях представляли четверо спортсменів.
У перший день відбувся чемпіонат України у гонці крос-кантрі на короткому колі. Серед жінок, які долали шість кіл, Ірина Слободян (ХОШВСМ, “Колос”) посіла третє місце. Вікторія Пархомюк – шосте. Юніорки їхали вдвічі менше кіл. Наталія Сафронюк (ХОШВСМ, “Колос”) завоювала срібло, Олександра Чорна стала четвертою.
У чемпіонаті України в парній багатоденній гонці всі наші учасниці виступили у категорії “жінки”. Ірина Слободян та Вікторія Пархомюк (ХОШВСМ, “Колос”) в сумі показали найкращий час і вибороли золоті медалі чемпіонату. Наталія Сафронюк і Олександра Чорна (ХОШВСМ, “Колос”) стали срібними призерками. Вітаємо спортсменів та тренерів!