Керівництвом Департаменту освіти, науки, молоді та спорту та комунального закладу “Центр організаційно-матеріального забезпечення закладів освіти” здійснено робочі виїзди у заклади позашкільної освіти: Хмельницький обласний еколого-натуралістичного натуралістичний заклад учнівської молоді, Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Хмельницький науково-технічний центр учнівської молоді. Олена Лошанюк та Олександр Шевчук ознайомилися з матеріально- технічною базою закладів, обговорили питання функціонування закладів позашкільної освіти в територіальних громадах. Олена Володимирівна звернула увагу директорів обласних центрів на необхідності розподілу годин гурткової роботи в ті територіальні громади, де місцеві заклади позашкільної освіти не функціонують.
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/221886074_1155114444982127_7221343144357674673_n-225x300.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/222058381_1155114458315459_1785907998621810123_n-300x225.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/221881789_1155114501648788_45721008663629704_n-300x225.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/222357407_1155114491648789_9018019730366570636_n-225x300.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/221930392_1155114608315444_835423508706685361_n-225x300.jpg)