Робочі виїзди у заклади позашкільної освіти

Керівництвом Департаменту освіти, науки, молоді та спорту та комунального закладу “Центр організаційно-матеріального забезпечення закладів освіти” здійснено робочі виїзди у заклади позашкільної освіти: Хмельницький обласний еколого-натуралістичного натуралістичний заклад учнівської молоді, Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Хмельницький науково-технічний центр учнівської молоді. Олена Лошанюк та Олександр Шевчук ознайомилися з матеріально- технічною базою закладів, обговорили питання функціонування закладів позашкільної освіти в територіальних громадах. Олена Володимирівна звернула увагу директорів обласних центрів на необхідності розподілу годин гурткової роботи в ті територіальні громади, де місцеві заклади позашкільної освіти не функціонують.