Відбулася нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

18 січня 2023 року під головуванням директора Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Дарії Басюк відбулася нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти. На нараді обговорено питання щодо функціонування закладів освіти у 2022 році та перспектив на 2023 рік; щодо результатів фінансово-господарської діяльності закладів освіти у 2022 році та основних завдань на 2023 рік; щодо екологічних податків. Керівники закладів освіти прозвітували про проведену роботу у 2022 році та основні напрями роботи у 2023 році, очолюваних ними закладів.
На завершення наради Дарія Іванівна подякувала керівникам та колективам закладів професійної (професійно-технічної) освіти за активну громадську позицію та вручила їм Подяки Департаменту освіти та науки облдержадміністрації за волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у наближення перемоги , допомогу колегам – освітянам, проявлене милосердя, формування у здобувачів освіти національно-свідомої громадянської позиції, виховання патріотизму, добросердечності та прищеплення навичок благодійності.