25 жовтня відбулось чергове засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при обласній військовій адміністрації

Заступник директора Департаменту освіти та науки ОВА Світлана ЛЕСЬКОВА взяла участь у засіданні Координаційної ради з національно-патріотичного виховання. Учасники засідання ініціювали питання необхідності оновлення складу даної Координаційної ради та утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при обласній військовій адміністрації, а також висвітленню результатів та доручень членів Координаційної ради відповідно до Протоколу №1 від 28 квітня 2023 року.Варто також підкреслити, що незважаючи на воєнний стан і обмежене фінансування, в області активно проводяться заходи з реалізації національно-патріотичного виховання молоді, а саме: в червні проведено обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Школа ройових та курінних, рейд-похід», в липні – обласний навчально-практичний вишкіл спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту та територіальної цілісності України «Юний патріот» і таборування «Сила Нації». В серпні проведено щорічний патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». В жовтні спільно з Національною скаутською організацією «Пласт» в Хмельницькій окрузі проведено змагання-похід «Мужність». В листопаді заплановано проведення й інших вишколів з метою патріотичного виховання молоді, зокрема вишкіл провідників таборів (Пласт).