З 13 по 19 вересня 2021 року в місті Львів відбувся Чемпіонат України імені заслуженого тренера України А.П.Кукси з кульової стрільби. Участь в змаганнях взяло 220 спортсменів з різних областей України. Хмельниччину на цих змаганнях представляло 6 спортсменів, з яких четверо повернулися додому з нагородами. Майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Савельєва (ДЮСШ “Колос”) та майстер спорту України Софія Бондар (ОДЮСШ) вибороли золото, срібло та бронзу змагань, кандидат в майстри спорту України Анна Макарова (ОДЮСШ) – золоту і срібну нагороду, заслужений майстер спорту України Андрій Гільченко (ФСТ “Динамо”) – срібну медаль. Підготував спортсменів заслужений тренер України з кульової стрільби Петро Бардецький. Крім того четверо наших провідних спортсменів, майстри спорту міжнародного класу Гілевич Крістіна, Тарканій Маргарита, Кізима Ігор і Баблюк Денис перебувають в м.Чернігів в складі національної збірної команди України по підготовці до чемпіонату світу та Європи, який відбудеться в листопаді в м. Шаторі (Франція).
Вітаємо спортсменів та тренера з успішним виступом та бажаємо нових спортивних досягнень!