Обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: “Україна – це ми!”

Січень 31, 2020 Конкурси та турніри 95 переглядів

Завершився обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: “Україна – це ми!”, яка проводилась з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни.

На обласний етап фотовиставки приймалися чорно-білі та кольорові світлини, які містили зображення за тематикою “Україна – це ми!”. Розмір фотографій 15х21 см. До кожної фотографії додавалося привітання до Дня Соборності України іншим учасникам фотовиставки.

Журі конкурсу визначило переможців та лауреатів. Переможцями стали:

СИРОТЮК Артур (Грицівський заклад позашкільної освіти – Школа сприяння здоров’ю);
ЧЕПЕЛЮК Крістіна (Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Хмельницької області, 5-Б клас);
МАРЧИШИНА Ірина (Кам’янець-подільський навчально-виховний комплекс №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області, 11 клас);
ДУДА Зоряна (Лісоводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городоцького району Хмельницької області, 11 клас);
МОРОЗ Костянтин (Мукшо-Китайгородський ліцей (Зі структурними підрозділами гімназія та початкова школа) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, 11 клас).
Світлини, автори яких стали переможцями обласного етапу, візьмуть участь у Всеукраїнській фотовиставці.

До вашої уваги роботи переможців обласного етапу!

Олександра Пукас,

методист ХОЦТКУМ,