У Департаменті освіти та науки Хмельницької ОВА 24 листопада відбулося засідання ради директорів закладів фахової передвищої освіти області за участі заступника голови Хмельницької ОВА Володимира Юр’єва. Під час засідання були обговорені питання: Проблеми та основні завдання закладів освіти в умовах, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні. Пропозиції та заходи Міністерства освіти і науки України щодо реорганізації освіти України. Особливості атестації педагогічних працівників в 2024 календарному році. Про співпрацю закладів фахової передвищої освіти з Хмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Про організацію та проведення конкурсів та олімпіад серед студентів закладів фахової передвищої освіти області.